Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes NOSLĒGUŠIES LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJAS CENTRĀLĀS ĒKAS RENOVĀCIJAS UN SILTINĀŠANAS DARBI
NOSLĒGUŠIES LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJAS CENTRĀLĀS ĒKAS RENOVĀCIJAS UN SILTINĀŠANAS DARBI Drukāt
Trešdiena, 01 aprīlis 2015 14:31

KPFILatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) šā gada martā veiksmīgi noslēgusi centrālās ēkas renovācijas un siltināšanas darbus, kas turpmāk ļaus samazināt siltumnīcefekta gāzu emisiju un uzlabot ēkas energoefektivitāti. LSPA ēkā nosiltināti bēniņi, koka logi nomainīti uz jaunā tipa pakešu logiem un novecojušais, neekonomiskais apgaismojums nomainīts pret modernāku un daudz ekonomiskāku LED spuldžu apgaismojumu.

LSPA ēkas renovācijai finansējums tika apstiprināts 2014.gada vasarā, iesniedzot pieteikumu un uzvarot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izsludinātajā klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) finansētajā atklātajā projektu konkursā "Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai" 4.kārtā. Projekta kopējās izmaksas ir  305 228 eiro, no tiem 190 730 eiro, jeb 62,5%, ir KPFI līdzekļi un  114 498 eiro, jeb 37,5% - LSPA līdzfinansējums.

LSPA rektors Jānis Žīdens: „Patiess gandarījums, ka šonedēļ Latvijas Vides investīciju fonds ir pilnībā apstiprinājis projekta izpildi un attiecinājis visas projekta izmaksas. Uzlabojot LSPA ēku energoefektivitāti, jau tagad vērojams siltumenerģijas un elektrības patēriņa samazinājums. Ietaupītos līdzekļus varēsim izmantot augstskolas iekšējiem labiekārtošanas darbiem. Mēs darām visu, lai piesaistītu līdzekļus LSPA infrastruktūras uzlabošanai - remontdarbi tiek veikti pakāpeniski, pārsiltinot Akadēmiju, nomainot apkures nodrošināšanai nepieciešamos sildelementus, remontējot studiju telpas un treniņu procesa nodrošināšanai nepieciešamās sporta zāles un palīgtelpas.”

Rektors: „Īpaši lielu paldies par paveikto darbu vēlos pateikt mūsu Akadēmijas saimniecības direktorei Valdai Kursai un visam Saimniecības daļas darbinieku kolektīvam, kā arī LSPA galvenajai grāmatvedei Svetlanai Panovai un viņas komandai par rūpīgi veikto darbu gatavojot projekta finanšu atskaites. PALDIES!”

LSPA ēkai, pretendējot uz KPFI finansējumu projektu konkursa ceturtajā kārtā, bija jāiztur ļoti liela konkurence, piedalījās 104 izglītības iestādes. LSPA renovācijas projektu izstrādāja uzņēmums "Grand Eko", bet iepirkumā uzvarēja SIA "ArkiLED".

Līdz šim LSPA veikts energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums jaunajā  Akadēmijas korpusā, kur siltināta ēkas fasāde un jumts, nomainīti logi un ārdurvis, kā arī uzstādīts saules kolektors siltā ūdens sagatavošanai, kas nodrošina daļēju siltumenerģijas patēriņa izmaksu ietaupījumu.

Informācija sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv