Uz sākumu Jaunumi Studentiem LSPA STUDENTUS AICINA PIEDALĪTIES SOCIĀLO PROJEKTU KONKURSĀ "OPEN MIND 2015"
LSPA STUDENTUS AICINA PIEDALĪTIES SOCIĀLO PROJEKTU KONKURSĀ "OPEN MIND 2015" Drukāt
Piektdiena, 13 marts 2015 10:51

Open Mind 2015Swedbank un RTU Attīstības fonds aicina studentus līdz 7.aprīlim pieteikt projektus sociālās vides uzlabošanai konkursā “OPEN MIND 2015” un pretendēt uz finansējumu savas idejas realizācijai. Kopējais balvu fonds ir 9000 eiro! 

Pērn, pateicoties studentu iniciatīvām un OPEN MIND finansējumam, Āraišu muzejparkā tika izveidoti speciāli vides objekti, kas nodrošina ekspozīcijas pieejamību neredzīgajiem un vājredzīgajiem. Valmieras pansionāts ieguva kinozāli, kas emocionāli piepilda senioru ikdienu, savukārt Cēsīs ikvienam pieejamas saules bateriju darbinātas uzlādes stacijas mobilajām ierīcēm. 

Aicinām jauniešus arī šogad izmantot iespēju  - pieteikties konkursā un gūt labu praktisko pieredzi!

Kas darāms? Interneta vietnē www.swedbank.lv/openmind jāizlasa konkursa nolikums un līdz 7.aprīlim jāpiesaka projekts -  individuāli vai studentu grupā.  

Studentu iesniegtās idejas vērtēs žūrija un desmit labākos finālistu projektus izvirzīs publiskajai balsošanai. No finālā iekļuvušajām idejām visatzinīgāk novērtētie jauniešu darbi iegūs finansējumu to īstenošanai. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti šī gada jūnijā. 

Papildu informācija:
Vineta Savicka
Swedbank ārējās komunikācijas vadītāja
Tālr.: 67444561, 29453002
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv