Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA PĀRLIECINOŠI LABĀKĀ LATVIJAS XXV UNIVERSIĀDĒ DISTANČU SLĒPOŠANĀ
LSPA PĀRLIECINOŠI LABĀKĀ LATVIJAS XXV UNIVERSIĀDĒ DISTANČU SLĒPOŠANĀ Drukāt
Piektdiena, 13 marts 2015 10:29

Uni 2015 sleposana

Šā gada 11.martā, kad sniega sega Rīgā jau sen kā nokususi, studenti-slēpotāji startēja Latvijas XXV Universiādē distanču slēpošanā, kas notika  trasē „Laurenči” – Siguldā. No LSPA sacensībās piedalījās 11 studenti – 4 meitenes un 7 puiši, kuri 8 augstskolu konkurencē bija pārliecinoši spēcīgākie un kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. Sacensības organizēja Latvijas Augstskolu sporta savienība sadarbībā ar LSPA Slēpošanas katedras docētājiem.

LSPA sacensībās pārstāvēja: Latvijas izlases dalībniece distanču slēpošanā Anda Muižniece, Latvijas izlases dalībniece orientēšanās sportā Līga Valdmane, Līga Svetlova, Sindija Širaka, Latvijas izlases dalībnieki distanču slēpošanā Indulis Bikše un Arvis Liepiņš, kā arī Artūrs Švūksts, Andris Robalts, Mārtiņš Indriksons, Andis Konovālovs un Andrejs Zikovs,

Dienas pirmajā daļā notika sacensības sprinta distancē individuālajā ieskaitē, kur distances garums bija 1,2 km brīvajā stilā gan sievietēm, gan vīriešiem. 1.vietu sievietēm izcīnīja LSPA studente Anda Muižniece. Vīriešiem 1. vietu izcīnīja LSPA students Arvis Liepiņš, bet 2.vietā ierindojāsLSPA students Indulis Bikše.

Pēcpusdienā norisinājās stafetes slēpojums, kurā katru komandu pārstāvēja 2 sievietes un 2 vīrieši. Sievietēm un vīriešiem 1.vietu izcīnīja LSPA komandas, kur LSPA komandas pārstāvēja sieviešu konkurencē Anda Muižniece un Līga Valdmane, bet vīriešu komandu Arvis Liepiņš un Indulis Bikše. Otro LSPA vīriešu komandu pārstāvēja Mārtiņš Indriksons un Andris Robalts, kuri 9 komandu konkurencē izcīnīja 4.vietu.

Kopvērtējumā LSPA sieviešu un vīriešu komandas izcīnīja pirmās vietas. Sieviešu konkurencē 2.vietu izcīnīja Valsts robežsardzes koledža un 3./4.dalīto vietu ieguva attiecīgi LLU un DU komandas, bet vīriešu konkurencē 2. un 3.vietu izcīnīja LLU un RTU komandas.

Paldies viesiem dalībniekiem par dalību un pašatdevi sacensībās, kā arī liels paldies LSPA Slēpošanas šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras docētājiem Dainai Kraukstai, Ivaram Kravalim, Kalvim Ciekuram, Intaram Nikonovam par sacensību organizēšanu un tiesāšanu.

Uz tikšanos nākošajā gadā!

Informāciju sagatavoja:
Sacensību galvenais tiesnesis,
LSPA docents Kalvis Ciekurs
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv