Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes BASKETBOLA KOMANDA „RUMBA/LSPA” FINĀLSACENSĪBĀS TURPINĀS CĪŅU PAR DAL ČEMPIONA TITULU
BASKETBOLA KOMANDA „RUMBA/LSPA” FINĀLSACENSĪBĀS TURPINĀS CĪŅU PAR DAL ČEMPIONA TITULU Drukāt
Trešdiena, 11 marts 2015 17:51

DAL logoBasketbola komanda „Rumba/LSPA”, kuras sastāvā startē LSPA studenti un absolventi, izcīnījusi 1.vietu Dubultamatieru līgas (DAL) 2014./2015.gada regulārajā čempionātā un ieguvusi tiesības turpināt cīņu par DAL čempiona titulu finālsacensībās martā un aprīlī.

DAL sacensību sezona sākās 2014.gada oktobrī un norisinājās līdz 2015.gada martam. Jau otro gadu pēc kārtas DAL regulārais čempionāts noslēdzās ar mūsu komandas uzvaru – 14 uzvaras un tikai 3 zaudējumi.

Komanda turpina regulāru treniņu procesu un gatavojas cīņai par DAL čempionu titulu, lai atkārtotu pagājušā gada teicamos sasniegumus.

Mūsu komandas spēlētājs Arvis Savčenko (LSPA 2014.gada absolvents) uzrādījis visaugstāko vidējo spēles efektivitāti – 19,5% starp DAL 10 komandu 98 spēlētājiem un devis visaugstāko ieguldījumu komandas teicamajā sniegumā. Labāko vidū jāmin Mārcis Pliens, kurš vidēji spēlē ir izdarījis 4,14, precīzas piespēles groza gūšanai un ierindojies 4.vietā, kā arī labāko sportisko sniegumu demonstrējušie Valts Dambergs (LSPA 2008.gada absolvents), Ainārs Tomašs (LSPA 2014.g. maģistrantūras absolvents), Māris Baranovskis (LSPA 2015.gada maģistrantūras absolvents), brāļi Aigars un Guntars Strāķi (LSPA 2013.gada absolventi).

Savukārt LSPA vīriešu basketbola komanda noslēgusi startu Studentu basketbola līgas (SBL) 2014./2015.gada čempionātā, ieņemot 6.vietu.

Informāciju sagatavoja:
LSPA docents, treneris Jānis Rimbenieks
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv