Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA STUDENTI UZSTĀJĀS STARPTAUTISKĀ STUDENTU KONFERENCĒ LIETUVĀ
LSPA STUDENTI UZSTĀJĀS STARPTAUTISKĀ STUDENTU KONFERENCĒ LIETUVĀ Drukāt
Ceturtdiena, 05 marts 2015 16:21

Andris 14.martā LSPA doktorantūras studente Karīna Rodionova un veselības aprūpes maģistrantūras students Andris Šnēvelis uzstājās Šauļu Valsts koledžas organizētajā 7. starptautiskajā studentu konferencē “Studenti. Zinātne. Veselība. 2015”. Mūsu studenti klātesošos iepazīstināja ar savu pētījuma tēmu par specifiskas pielāgoto fizisko aktivitāšu programmas izmantošanu, pacientiem ar otrā tipa cukura diabētu, ārstēšanai.

 

 

 

Karina 1Arī profesore Aija Kļaviņa uzstājās konferences plenārsēdē, tikās ar koledžas vadību un vienojās par turpmāko sadarbību zinātnē un studiju procesā.

Kopā ar Latvijas pārstāvjiem starptautisko auditoriju konferencē veidoja studenti no Polijas, Turcijas, Bulgārijas, Itālijas un Krievijas.  Konferencē sniegti vairāk nekā 60 studentu ziņojumi četrās paralēlās sekcijās.

Šauļu Valsts koledža īsteno fizioterapijas studiju programmu, kur studē ap 120 topošie fizioterapeiti. 

Informāciju sagatavoja:
LSPA Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras
prof. Aija Kļaviņa

Sauli logo

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv