Kāda jēga? Drukāt
Trešdiena, 04 marts 2015 17:42

jautajums

LSPA sporta kapelāns Edgars Suraks: "Mēs mēdzam uzdot jautājumus. Mēs esam cilvēki. Vai ir vēl kāda būtne vai lieta, kas uzdod jautājumus!? Kāds ar cilvēku ir dalījies šajā priekšrocībā izzināt, izprast, pārbaudīt, apšaubīt? Uzdodam jautājumus arī paši sev. Mums ir iekšējā pasaule.

Jautājumi, kurus dzirdam mūsu sirdīs ir daudz un visdažādākie, brīžiem visneiedomajamākie. Sazvērestības teoriju autoriem patīk spēlēties ar mūsu prātiem. Moderno tehnoloģiju revolūcija nav palīdzējusi. Tieši otrādi. Atrodam sevi neizmērojamā informācijas pineklī.

Un tomēr ir jautājumi, kas pulsē mūsos neskatoties uz visiem spēkiem, kas vēlas tos apslāpēt. Mūsu dvēseles alkst atbildi uz vienu no šādiem jautājumiem. KĀDA JĒGA? Atkal un atkal mēs atgriežamies pie iekšējas cīņas. Kāda jēga dzīvei? Kāda jēga manai esībai? Kāda jēga tam, kas es esmu un ko daru?

Es vēroju savu trīsgadīgo puisīti. Viņš skatās grāmatiņu un nemitīgi mammai izspiedzas: “Kāpēc?”

Dzīvība meklē atbildes. Dzīvība meklē lietu būtību – esības jēgu.

Tu esi! Bet vai Tu dzīvo? Vai Tu meklē? Vai Tu esi atradis?

Es vēlos tev ko teikt. ES ESMU ATRADIS. ES ZINU DZĪVES JĒGU!"

Ja arī Tev šobrīd ir aktuāli jautājumi "Kāda jēga?" un "Kāpēc?", ja vēlies uzzināt Edgara atrastās atbildes, atnāc satikt Edgaru 10. martā LSPA kapelā no plkst. 11.00 - 14.30 vai raksti uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Viņam interesē Tavas domas un Tavi jautājumi.

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv