Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA TURPINĀS SADARBĪBU AR BALTKRIEVIJAS VALSTS FIZISKĀS KULTŪRAS UNIVERSITĀTI
LSPA TURPINĀS SADARBĪBU AR BALTKRIEVIJAS VALSTS FIZISKĀS KULTŪRAS UNIVERSITĀTI Drukāt
Pirmdiena, 02 marts 2015 21:51

Baltkr Valsts Sporta universLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas rektors Jānis Žīdens kopā ar Akadēmijas prorektoriem Juri Grantu un Andru Fernāti no 2. līdz 3.martam devušies darba vizītē uz Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras universitāti, lai, parakstot jaunu sadarbības līgumu, pārrunātu augstskolu turpmākās iespējas sadarboties izglītības, akadēmiskās pētniecības un sporta jomās;  mācībspēku un studentu apmaiņā „Erasmus+” starptautiskajā mobilitātes programmā un citos projektos, kas saistīti ar akadēmisko izglītību, fizisko audzināšanu un sportu.

Tikšanās laikā LSPA pārstāvji iepazīsies ar jauno Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras universitātes rektoru, profesoru Gregoriju Kosjačenko, kuram prezentēs LSPA darbības virzienus un nākotnes plānus, kā arī pārrunās iespējamos sadarbības modeļus un apspriedīs jautājumus par studiju programmām un to attīstības iespējām, kā arī dalīsies pieredzē augstākās izglītības jautājumos.

Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras universitāte ir ilggadīga LSPA sadarbības partnere akadēmiskajā, pētniecības un sporta darbā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv