Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA PROFESORE ŽERMĒNA VAZNE LĪDZAUTORE KOLEKTĪVAJAI MONOGRĀFIJAI „PSIHOLOĢIJA”
LSPA PROFESORE ŽERMĒNA VAZNE LĪDZAUTORE KOLEKTĪVAJAI MONOGRĀFIJAI „PSIHOLOĢIJA” Drukāt
Otrdiena, 03 marts 2015 08:51

PSIHOLOGIJA monografijaOtrdien - 3. martā, notiks kolektīvās monogrāfijas „PSIHOLOĢIJA” atvēršanas svētki. No LSPA monogrāfijas tapšanā piedalījusies Pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras asociētā profesore Žermēna Vazne, kura ir autore grāmatas 3.daļas „Lietišķās jomas”  nodaļai „Sporta psiholoģija”.

Grāmatas atvēršanas svētki 3.martā sāksies pulksten 15.00, apgāda Zvaigzne ABC telpās, (Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 6). Pasākuma laikā monogrāfiju varēs iegādāties ar atlaidi.

Grāmatā aptveroši apkopota aktuālākā informācija par psiholoģijas teorijām un jaunākajiem pētījumiem. Viena no šīs grāmatas recenzentēm, Daugavpils Universitātes profesore, Dr. psych. Anita Pipere, saka: “Šī monogrāfija sistemātiskā veidā apkopo milzīga apjoma zinātnisko materiālu, kas kopš laika, kad psiholoģija veidojās par patstāvīgu zinātnes nozari, ir izstrādāts dažādās pasaules valstīs. Monogrāfija ir uzlūkojama kā fundamentāls resurss psiholoģijas studijām, pētniecības un profesionālās prakses attīstībai, jo ir pirmā Latvijā, kas integrē tik plaša līmeņa zināšanas par teorijām, aktuālo informāciju un jaunākajiem pētījumiem dažādās psiholoģijas nozarēs”.

Šobrīd kolektīvā monogrāfija „PSIHOLOĢIJA” ir visplašākais, mūsdienu psiholoģijai veltītais, zinātniskais izdevums Latvijā, kas tapis sadarbojoties 21 Latvijas un ārvalstu psiholoģijas mācībspēkam un zinātniekam. Tā zinātniskās redaktores ir Rīgas Stradiņa universitātes asociētā profesore, Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedras vadītāja Dr. psych. Kristīne Mārtinsone (arī autoru kolektīva vadītāja) un Latvijas Universitātes Psiholoģijas bakalaura studiju programmas vadītāja Dr. psych. Anika Miltuze.

Informāciju apkopoja:

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja

Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv