Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA PĀRSTĀVJI SOMIJĀ PIEDALĀS EIROPĀ VIENĪGAJĀ INTENSĪVAJĀ STUDIJU PROGRAMMĀ “PIELĀGOTĀS FIZISKĀS AKTIVITĀTES”
LSPA PĀRSTĀVJI SOMIJĀ PIEDALĀS EIROPĀ VIENĪGAJĀ INTENSĪVAJĀ STUDIJU PROGRAMMĀ “PIELĀGOTĀS FIZISKĀS AKTIVITĀTES” Drukāt
Otrdiena, 17 februāris 2015 12:40

Somija somijaNo 9. – 13.februārim LSPA Sporta medicīnas un fizioterapijas katedras profesore Aija Kļaviņa, “Erasmus” programmas ietvaros, Somijā, Haaga-Helia universitātē vadīja nodarbības 8 Eiropas valstu studentiem Eiropā vienīgajā intensīvajā studiju programmā “Pielāgotās fiziskās aktivitātes”, kuru apguva arī LSPA maģistrantūras programmas “Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā” studenti Mārtiņš Čampa un Anastasija Alifanova.

Puse  studiju programmas sastāv no praktiskajām nodarbībām, kā piemēram, pielāgotās slēpošanas apgūšana, sēdhokeja prasmju apguve, kustību terapija cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem, brauciens uz ratiņregbija čempionātu Prāgā, kā arī pielāgoto fizisko aktivitāšu organizēšana sociāli nelabvēlīgo grupu pārstāvjiem cietumā.

Abi LSPA studenti ir gandarīti par doto iespēju studēt Eiropas programmā, gūt zināšanas un prasmes no vairāk nekā 20 dažādu Eiropas valstu pasniedzējiem, iepazīties ar citu valstu studentiem un baudīt Somijas cilvēku viesmīlību.

Informāciju sagatavoja:
prof. Aija Kļaviņa,
LSPA Sporta medicīnas un fizioterapijas katedra

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv