Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA ATKLĀTAJĀS DŽUDO SACENSĪBĀS MŪSU KOMANDAS STUDENTI IZCĪNA ZELTU UN SUDRABU
LSPA ATKLĀTAJĀS DŽUDO SACENSĪBĀS MŪSU KOMANDAS STUDENTI IZCĪNA ZELTU UN SUDRABU Drukāt
Ceturtdiena, 12 februāris 2015 12:35

LSPA dzudo 20158.februārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika tradicionālās LSPA atklātās džudo sacensības, kurās piedalījās 25 džudisti no deviņiem Latvijas klubiem. Sacensību neoficiālajā kopvērtējumā, pēc izcīnītajām zelta medaļām, LSPA ierindojās otrajā vietā ar vienu zelta medaļu un vienu sudraba medaļu. Svara kategorijā līdz 60 kg LSPA students Arturs Avotiņš ieguva 1.vietu, bet svara kategorijā līdz 66 kg Rūdolfs Grigorjevs izcīnīja 2.vietu.

Sacensībās sportisti startēja no sporta kubiem „LSPA”, „Bosko”, „Spars”, „Lido”, „Kjudai”, „Makabi” un Satori, kā arī no Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skola (ABJSS) un Vsevoloda Zeļonija  sporta skola (VZSS).

Augstu rezultātu uzrādīja arī LSPA studējošais Džeisons Smoļars, kurš sacensībās pārstāvēja klubu „Kjudai”. Svara kategorijā līdz 90 kg Smoļars izcīnīja 1.vietu ar trim „ tīrām ” uzvarām un ceturtā ar rezultātu 7:0.

Vislielākais dalībnieku skaits sacensībās startēja svara kategorijā līdz 81 kg - 7 džudisti, un līdz 73 kg - 6 dalībnieki.

Neoficiālajā komandu vērtējumā pēc izcīnītajām zelta medaļām labākie bija Alūksnieši (ABJSS) – trīs zelta medaļas, kā minēts, 2. vietā LSPA ar 1 zelta, 1 sudraba medaļu un trešajā vietā „ Kjudai ” un „ Spars ”  pa vienai zelta medaļai.

Savukārt pēc kopējā medaļu skaita pirmo vietu ieguva ABJSS - 5 medaļas,  otrajā vietā ar četrām medaļām VZSS, trešajā vietā LSPA -2 medaļas, ceturtajā vietā „ Bosko ” – 2 bronzas medaļas un piekto vietu dala „ Spars ”, „ Satori ”, „ Lido „  un „ Kjudai ” - pa vienai medaļai.

Sacensības tiesāja LSPA docents Andris PIMENOVS unnacionālās kategorijas tiesnesis Aleksejs AZAROVS. Sacensību galvenās sekretāres pienākumus pildīja Regīna AZAROVA.

Rezultāti:
Svara kat. – 60 kg: 1.v. Arturs AVOTIŅŠ (LSPA), 2.v. Aleksandrs KOZUTJINSKIS ( Makabi ).

Sv. kat. - 66 kg: 1.v. Dairis SVILĀNS (ABJSS), 2.v. Rudolfs GRIGORJEVS (LSPA).

Sv.kat. - 73 kg: 1.v. Rolands DOBELNIEKS (ABJSS),2.v. Aleksandrs PETROVSKIS (Lido), 3.v. Valerijs BAŽANOVS (VZSS) un Davids KOLANDIJA (VZSS).

Sv. Kat. – 81 kg: 1.v. Gints BUMEISTARS (Spars), 2.v. Artūrs ĒRGLIS (Satori), 3.v. Arnolds DMITRIJEVS (ABJSS) un Jānis TILIBIS – ETIĶIS (VZSS).

Sv. Kat. – 90 kg: 1.v. Džeisons SMOĻARS (Kjudai), 2.v. Oskars BĒNIŅŠ (ABJSS), 3.v. Ivans Ignatjevs (Bosko).

Sv. Kat. + 90 kg: 1.v. Elvis KOPMANIS (ABJSS), 2.v. Didzis BRAUNS (VZSS), 3.v. Valentīns ZINČENKO (Bosko).

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne
Foto: LSPA docents Andris Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv