Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA 1.KURSA STUDENTAM INDULIM BIKŠEM PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTĀ VĒSTURISKS PANĀKUMS
LSPA 1.KURSA STUDENTAM INDULIM BIKŠEM PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTĀ VĒSTURISKS PANĀKUMS Drukāt
Otrdiena, 10 februāris 2015 18:47

21-1-6Pasaules junioru čempionātā distanču slēpošanā, kas norisinājās Kazahstānas pilsētā Almati, 10 km distancē brīvajā stilā ar intervāla startu teicami nostartējis LSPA 1.kursā studējošais Latvijas izlases līderis Indulis Bikše, kurš 84 dalībnieku vidū izcīnīja 17.vietu, sasniedzot Latvijas slēpotāju augstāko vietu čempionātos.

Bikše šo pozīciju dalīja ar Norvēģijas 2014.gada junioru vicečempionu 10km distancē - Johannesu Klēbo.

Šo var uzskatīt par otro lielāko Latvijas panākumu slēpošanā aiz Rinalda Kostjukova 2009.gadā Eiropas Jaunatnes Olimpiskajā festivālā sprintā izcīnītās bronzas medaļas.

Bikše distanci veica 25:27,3, iegūstot 93 FIS punktus, kas Latvijai ir lielisks panākums. FIS rangā startē vairāki tūkstoši slēpotāju.

Visu goda pjedestālu aizņēma Krievijas slēpotāji. Uzvaru svinēja pagājušā gada vicečempions skiatlonā Aleksejs Červotkins, kas distanci veica 23:36,4 un par 16 sekundēm apsteidza Denisu Spicovu, bet vēl 18 sekundes lēnāks bija Aleksandrs Bakanovs.

10 km distance slidsolī bija tā, uz kuru Bikše lika uzsvaru. Pērn 10km klasiskajā stilā viņš ieņēma 59.vietu. Šogad mērķis bija trīsdesmitnieks.

Informē Latvijas Slēpošanas savienība

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv