Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes BALSO PAR CELTNIEKS/LSPA HANDBOLISTIEM ZVAIGŽŅU SPĒLĒ
BALSO PAR CELTNIEKS/LSPA HANDBOLISTIEM ZVAIGŽŅU SPĒLĒ Drukāt
Piektdiena, 06 februāris 2015 11:34

zvaigznuspele-logoArī šajā sezonā, balsojumā par Latvijas Virslīgas handbola čempionāta Zvaigžņu spēles sākuma septītniekiem, “Celtnieks/LSPA” spēlētājiem ir iespēja pārstāvēt Austrumu komandu. Aicinām līdz 1.martam, katru dienu, nobalsot par “Celtnieks/LSPA” handbolistiem Austrumu komandas sastāvā – http://zvaigznuspele.handball.lv .

Zvaigžņu spēle handbolā notiks šī gada 14. martā Ludzā.

Austrumus pārstāvēs – mūsu Celtnieks/LSPA, HK Ogre un SK Latgols, bet Rietumus – HK Vaiņode, Dobeles Tenax, Jūrmalas Sports un ASK/LU. Spēles sākuma septītnieks tiks noteikts līdzjutēju balsojumā, bet vēl pa septiņiem spēlētājiem marta sākumā izvēlēsies treneri.

Zvaigžņu spēles starplaikos notiks arī dažādi konkursi spēlētājiem. Aizraujošo maču varēs vērot arī portālā Sportacentrs.com un Lattelecom interaktīvās televīzijas 411.kanālā Sportacentrs.com TV.

Pirmā Zvaigžņu spēle pērn norisinājās Dobelē un tajā ar 55:51 uzvarēja Rietumi. Austrumu komandas sastāvā “Celtnieks/LSPA” krāsas pārstāvēja Artis Laganovskis, Toms Lielais, Artis Kurmēns, Elvijs Lazda un Artūrs Buračevskis.

Informāciju sagatavoja:

Jānis Pārums
Mārketings/prese
Latvijas Handbola federācija
http://handball.lv
+371 26357294

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv