Uz sākumu Jaunumi Studentiem ŠOGAD UZ LSPA ZIEMAS NOMETNĒM ĒRGĻOS DOSIES 300 LSPA STUDENTI
ŠOGAD UZ LSPA ZIEMAS NOMETNĒM ĒRGĻOS DOSIES 300 LSPA STUDENTI Drukāt
Pirmdiena, 19 janvāris 2015 20:09

37300ac5abf63c83f966a8c8f18e2816Cienījamie studenti! Daudziem no Jums šobrīd sācies ne tikai sesijas laiks, bet arī gatavošanās laiks ikgadējai ziemas nometnei Ērgļos. Laikā no 23.janvāra līdz 1.martam LSPA Slēpošanas katedra, studiju programmas ietvaros, organizēs 5 ziemas nometnes ar mērķi studentiem iemācīt slēpošanas prasmes un nometņu mācību.

4.kursa students Imants LASTOVSKIS: „Mans LSPA studiju laika patīkamākais notikums ir Ērgļu nometne, jo tur jutos kā zivs ūdenī - sports, grupu darbi un prezentācijas, mana sviestmaize, tā teikt.”

4.kursa students Artūrs KALNIŅŠ: „Manā uztverē labākie sporta notikumi akadēmijā neapšaubāmi ir LSPA rīkotās nometnes. Šīs nometnes nav tikai sporta pasākums, bet arī piedzīvojums, ko studenti atcerēsies visu savu dzīvi. Tas ir arī lielisks kursa saliedēšanās pasākums. Tieši nometnes ir laiks, kad visi studenti iepazīst viens otru un no kolēģiem veidojas par draudzīgu, saliedētu un vienotu kolektīvu. Nometnes ir notikumi, kuros studenti smeļas pozitīvas emocijas un gūst impulsu arvien vairāk iegrimt sporta dzīvē.”

4.kursa studente Veronika ROMANOVA: „Akadēmijai, kā visām iestādēm ir savi notikumi. Es uzreiz atceros nometnes! Ar zināmu satraukumu tās gaidīju no pašas iestāšanas. Bija divas nometnes - vasaras un ziemas. Abas bija ļoti grūtas, nogurdinošas un kā savu spēku pārbaudījums, BET simtprocentīgi varu pateikt, ka tas bija notikums, kurš saliedējis visus studentus un palīdzēja mums visiem paskatīties uz studijām no cita, ļoti nozīmīga, skata punkta.”

  1. Pirmā nometne Ērgļos notiks no 23. – 25.janvārim. To apmeklēs fizioterapijas 2.kursa klātienes studenti.
  2. No 26. – 31.janvārim uz nometni dosies 3.kursa neklātienes studenti, kuri studē programmā „Sporta zinātne”.
  3. No 9. – 18.februārim nometni apmeklēs 3.kursa klātienes studenti programmā „Sporta zinātne”.
  4. No 20. – 22.februārim ziemas nometne fizioterapijas 1.kursa klātienes studentiem.
  5. No 27.februāra – 1.martam Ērgļos notiks Rekreācijas kvalifikācijas nometne visiem rekreācijas specializācijas studentiem.

LSPA ziemas nometņu bāzes vieta jau tradicionāli atrodas Ērgļu arodvidusskolas viesnīcā.

Zemāk Jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju un metodiskos norādījumus studijām nometnē  klātienes un neklātienes 3.kursa studentiem, kā arī metodiskos norādījumus un vērtēšanas kritērijus fizioterapijas 1. Un 2.kursa studentiem, studiju kursā "Cikliskie sporta veidi – Distanču slēpošana". Neaizmirstiet apskatīt arī metodisko materiālu par nometņu projektu veidošanu.

INFORMĀCIJA UN METODISKIE NORĀDĪJUMI STUDIJĀM ZIEMAS NOMETNĒ pilna laika klātienes 3.studiju gada studentiem

INFORMĀCIJA UN METODISKIE NORĀDĪJUMI STUDIJĀM ZIEMAS NOMETNĒ nepilna laika neklātienes 3.studiju gada studentiem

METODISKIE NORĀDĪJUMI UN VĒRTĒŠANA pilna laika klātienes 1. un 2.studiju gada studentiem studiju kursā Cikliskie sporta veidi – DISTANČU SLĒPOŠANA

METODISKIE NORĀDĪJUMI UN VĒRTĒŠANA nepilna laika neklātienes 1. un 2.studiju gada studentiem studiju kursā Cikliskie sporta veidi – DISTANČU SLĒPOŠANA

Metodiskais materiāls - NOMETŅU MĀCĪBĀ - Nometņu projektu veidošana

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv