Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes ARĪ ŠOGAD LSPA FLORBOLA KOMANDA LATVIJAS UNIVERSIĀDĒ PIEKĀPJAS RTU UN IZCĪNA 2.VIETU
ARĪ ŠOGAD LSPA FLORBOLA KOMANDA LATVIJAS UNIVERSIĀDĒ PIEKĀPJAS RTU UN IZCĪNA 2.VIETU Drukāt
Pirmdiena, 19 janvāris 2015 17:23

10933957 1559548087626152 3326799457774445090 n

18.janvārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) florbola komandai neizdevās revanšēties Rīgas Tehniskās universitātes puišiem un izcīnīt čempionu titulu Latvijas XXV Universiādes florbola turnīrā. Rīgas Tehniskās universitātes florbolisti spraigā cīņā ar mūsu komandas puišiem izcīnīja uzvaru un triumfēja finālā. Mūsu puišiem 2.vieta, bet Latvijas Universitāte izcīnīja bronzas godalgas.

Universiādes florbola turnīrā sacentās 8 augstskolu komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās. Apakšgrupu uzvarētāji tikās turnīra finālā. LSPA florbolisti, savā apakšgrupā pārliecinoši aizvadīja visas spēles: ar 7:4 pieveica Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU), ar 10:2 Rīgas Ekonomikas augstskolu (REA) un pēcspēles metienos ar rezultātu 5:6 piekāpās Rīgas Stradiņa universitātei (RSU).

Par turnīra finālspēli ar RTU stāsta komandas treneris Ingus Reniņš: "Lielāko spēles daļu bijām vadībā, un tikai 2 minūtes pirms spēles beigām ielaidām 3.vārtus. Uz laukuma risinājās finālspēles cienīgs grāvējs.  Pēdējās sekundēs mums bija lieliska iespēja gūt vārtus, taču paši, spēles karstumā, ar kāju izsitām bumbiņu no pretinieka vārtu priekšas... Bet puiši cīnījās līdz pēdējai sekundei! Paldies viņiem par neatlaidību un pašatdevi - malači!"

LSPA komandā startēja: Reinis Paegle, Ervīns Torsters, Toms Niedre, Imants Lastovskis, Mārtiņš Čampa, Aigars Bērziņš, Andris Rajeckis, Jānis Liepa, Jānis Salcevičs un Jānis Jansons. Komandas treneris, LSPA Sporta spēļu katedras asistents Ingus Reniņš.

Diemžēl sacensības sieviešu komandām šogad nenotika sakarā ar nepietiekamu komandu skaitu.

Turnīru organizēja biedrība "Latvijas Universitātes Sports" sadarbībā ar Latvijas Augstkolu sporta savienību un Rīgas Domes atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv