Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes KONFERENCE PĀRCELTA!
KONFERENCE PĀRCELTA! Drukāt
Pirmdiena, 05 janvāris 2015 16:40

ParceltaLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 67.Studentu zinātniskās konferences rīcības komiteja informē, ka 15.janvārī plānotā konference tiek pārcelta uz vēlāku laiku, zemās studentu aktivitātes dēļ sakarā ar intensīvo gatavošanos ziemas sesijai. Jaunais konferences norises laiks un studentu pieteikšanās tiks izziņoti atsevišķi. Sekojiet līdzi informācijai LSPA mājaslapā – www.lspa.lv .

Studentu zinātniskās konferences mērķis ir sekmēt studentu spēju izmantot apgūtos teorētiskos pamatus un prasmes; veikt sporta jomā profesionālu, inovatīvu un pētniecisku darbību; formulēt un analītiski raksturot informāciju, problēmas un risinājumus sporta jomā, tos izskaidrot un argumentēti diskutēt par tiem.

Pirmo 3 vietu ieguvēji mutiskajos un stenda referātos tiks ieteikti studijām LSPA maģistrantūrā, tādējādi iegūstot priekšrocības iestājeksāmenos budžeta grupā, kā arī saņems naudas balvas:

1. vieta – EUR 65
2. vieta – EUR 50
3. vieta – EUR 35

Informāciju sagatavoja:
LSPA zinātņu prorektors, profesors Juris Grants
67543412

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv