Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA STUDENTAM VIKTORAM REŠKO BRONZA PASAULES ČEMPIONĀTĀ SAMBO
LSPA STUDENTAM VIKTORAM REŠKO BRONZA PASAULES ČEMPIONĀTĀ SAMBO Drukāt
Trešdiena, 10 decembris 2014 18:37

14notikumijauni sporta veidi imgp0243No 20. līdz 24.novembrim  Japānā notika pasaules čempionāts  sambo. Sacensībās piedalijās vairāk nekā 500 sportisti no 81 valsts. Divdesmit sešu sportistu konkurencē, Latvijas pārstāvis, LSPA 1.līmēņa programmā studējošais  Viktors REŠKO, svara kategorijā -100 kg, izcīnīja 3.vietu un savā karjerā ieguva pirmo pasaules čempionāta medaļu. Apsveicam Viktoru ar panākumiem! Par pasaules čempionu kļuva Dmitrijs Jeļisejevs no Krievijas.

Pusfinālā Viktors Reško piekāpās spēcīgajam sambistam no Mongolijas Arijnedere Batbajaram, bet cīņā par 3.vietu uzvarēja sambistu Jaroslavu Ritko no Ukrainas.

 Viktora treneris ir Jurijs Poļakovs no Ziemeļblāzmas džudo kluba.

Viktors mācās LSPA  pirmā līmeņa treneru studiju programmā un apgūst džudo trenera kvalifikāciju.

Pasaules čempionātā debitēja arī LSPA absolvents Andrejs Magers. Svara kategorijā -62 kg, 22 dalībnieku konkurencē, pirmajā kārtā viņš tikās ar Sančezu Diego (CAN)  un izcīnīja uzvaru. Otrajā kārtā Andrejam bija jāatzīst Aizerbaidžānas sportista Garajeva Javidana pārākums. Trešajā kārtā J.Garājevs zaudēja Kursanovam Khuškadam un šis cīņas iznākums  liedza Andrejam piedalīties gandarījuma cīņās par trešo vietu.

Viktoram Reško un Andrejam Mageram Eiropas čempionāta sambo sacensībās pavasarī izdevās iegū bronzas medaļas.

Informāciju apkopoja:
LSPA doc.  Andris Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv