Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes IVETA BOGE NĀKAMOS LSPA STUDENTUS MEKLĒ INDIJĀ
IVETA BOGE NĀKAMOS LSPA STUDENTUS MEKLĒ INDIJĀ Drukāt
Otrdiena, 09 decembris 2014 18:05

Izstādē KalkutāLai piesaistītu jaunus ārvalstu studentus studijām LSPA, ārējo sakaru studiju koordinētāja asoc. prof. Iveta Boge piedalījās Baltijas informācijas dienās un Eiropas Savienības (ES) atbalstītajās starptautiskajās Eiropas Augstākās izglītības izstādēs, kas no 26.novembra līdz 7.decembrim notika Indijas pilsētās Deli, Bangalorā un Kalkutā. Izstādēs piedalījās 23 ES dalībvalstu augstākās izglītības pārstāvji, sniedzot lielisku iespēju Latvijas augstskolām iepazīstināt Indijas pārstāvjus ar studiju iespējām Latvijas augstskolās.

Izstādes ietvaros Indijas jauniešiem tika sniegtas konsultācijas par dažādām augstskolu programmām un studiju iespējām Latvijā, informēja arī par augstākās izglītības kvalitātes vērtēšanas procesu un profesionālās kvalifikācijas, kā arī diplomu atzīšanu Latvijā.

LSPA, ārējo sakaru studiju koordinētāja asoc. prof. Iveta Boge: „Indijas jaunieši izstādēs izrādīja lielu interesi par Latvijas augstskolu studiju programmām. Izdevās arī sekmēt mūsu Akadēmijas un tās studiju programmu atpazīstamību Indijā. Svarīgi, ka ieguvām jaunus sadarbības kontaktus studentu no Indijas piesaistei LSPA. Brauciens bija sekmīgs, mums pēc iespējas biežāk jāpiedalās šāda veida izstādēs un jāveicina Akadēmijas atpazīstamība pasaulē!”

Izstāžu norises laikā Baltijas valstu augstskolu dalībnieki oficiāli tikās arī ar Latvijas, Igaunijas un Lietuvas vēstniekiem Indijā. Latvijas pārstāvji pēc vēstnieka Aivara Grozas uzaicinājuma apmeklēja Latvijas vēstniecību Indijā un iepazinās ar tās darbiniekiem.

Delegācijas sastāvā bija pārstāvji no Akadēmiskā informācijas centra, LSPA, Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, augstskolas "Turība" un Rīgas Stradiņa universitātes.

Šobrīd LSPA bakalaura programmā „Sporta zinātne” studē viens students no Indijas.

Dalība izstādēs bija par brīvu, ceļa un uzturēšanās izdevumus sedza LSPA.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Foto: Iveta Boge

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv