Uz sākumu Jaunumi Studentiem BAKALAURA UN MAĢISTRA DARBA RAKSTĪTĀJUS AICINA PIETEIKTIES VIENREIZĒJAI STIPENDIJAI
BAKALAURA UN MAĢISTRA DARBA RAKSTĪTĀJUS AICINA PIETEIKTIES VIENREIZĒJAI STIPENDIJAI Drukāt
Otrdiena, 09 decembris 2014 16:38

stip ban137x164Brīvības un Solidaritātes fonds (BSF) izsludina pieteikšanos uz vienreizēju stipendiju 2014./2015. studiju gadā studentiem, kuri raksta bakalaura vai maģistra programmas noslēguma darbu. Pieteikties stipendijai var, aizpildot pieteikšanās anketu un iesniedzot to BSF līdz 2015. gada 1.februārim. Stipendiju konkursa nolikums un pieteikuma anketa ir pieejama www.bsf-latvija.lv. Vienas stipendijas apmērs ir 300 EUR.

Šajā mācību gadā piedāvātās virstēmas ir:
-Arodbiedrību loma mūsdienu Latvijā;

- Zaļā tautsaimniecība;

- Progresīvā nodokļu politika;

-Vienlīdzīgu iespēju nozīme valsts politiskajā, ekonomiskajā un sociālajā attīstībā;

- Demokrātijas attīstība.

Uz izsludināto stipendiju drīkst pretendēt Latvijas augstskolu studenti, kuri 2014./2015. mācību gadā izstrādā savus noslēguma darbus studijām bakalaura vai maģistra programmās. Lai pieteiktos BSF stipendijai, studentam jāiesniedz ar kādu no izsludinātajām virstēmām saskanīgu noslēguma darba tēmu, kas saskaņota ar potenciālo darba vadītāju.

Stipendiju izmaksā divās daļās, pārskaitot uz stipendiāta norādīto bankas kontu. Pirmā stipendijas daļa (60%) tiek izmaksāta, uzsākot pētījumu, otrā daļa (40%) pēc pētījuma pabeigšanas, sekmīgas aizstāvēšanas kopā ar darba vadītāja atzinumu.

Stipendijas izveidošanas mērķis ir pievērst jauno pētnieku uzmanību tādām sabiedrībā aktuālām tēmām kā līdzdalība, solidaritāte, tolerance, sociālais taisnīgums, progresivitāte, ilgtspējīga tautsaimniecība, vides aizsardzība un demokrātija, kā arī studiju laikā atbalstīt centīgus, mērķtiecīgus Latvijas augstskolu studentus viņu bakalaura vai maģistra darbu izstrādē.

Stipendiātu darbi tiks publicēti BSF mājaslapā.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv