Vai sporta kapelāni aizlūdz arī par uzvaru spēlē? Drukāt
Otrdiena, 09 decembris 2014 12:20

Mēs zinām, ka uzvara sacensībās gan sportistiem, gan treneriem, gan citām iesaistītajām personām ir ļoti svarīga, un tādēļ dažkārt tiek meklēti visi iespējamie līdzekļi, lai to sasniegtu. Tomēr uzvarai sporta sacensībās jābūt balstītai uz sportisko meistarību - tāds ir mūsu uzskats. Tādēļ sporta kapelāni nelūdz par rezultātiem sportā vai par uzvaru sacensībās.

Mēs lūdzam par cilvēkiem, jo mēs ticam, ka Dievam rūp cilvēki daudz vairāk kā uzvara sporta spēlē vai sacensībās. Tādēļ mēs lūdzam par to, lai sacensību dienā viss būtu vislabākajā kārtībā, lai sportistus nenomāktu sadzīviskas vai citas ar sportu nesaistītas problēmas un viņi varētu parādīt vislabāko, uz ko ir spējīgi, lai cilvēki sportojot pagodinātu savu Radītāju, lai Debesu Tēvs sargā no traumām, lai dod sapratni un sadraudzību komandā.

Mēs ticam, ka Dievam rūp cilvēki un viņu uzvara dzīves spēlē - uzvara pār grēku, uzvara pār bailēm, uzvara pār nāvi, uzvara pār netaisnību – šīs uzvaras Dievam ir svarīgas. Tieši tādēļ Jēzus Kristus ir pazemojies līdz krusta nāvei, lai izcīnītu šīs svarīgās dzīves uzvaras, kuras arī mums ir iespēja izcīnīt, paļaujoties uz viņa uzvaru. Par šīm uzvarām cilvēku dzīvēs mēs lūdzam.

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv