LSPA sporta kapelāni Drukāt
Otrdiena, 09 decembris 2014 12:19

Gunita TalbergaGunita Tālberga

LSPA doktorantūras studente, LSPA sporta kapelānu darba koordinatore.

Piedalījusies kustības Athletes in Action brīvprātīgo sporta kapelānu kalpošanā Londonas olimpiskajās spēlēs (2012), pasaules studentu vasaras Universiādēs Belgradā (2009) un Kazaņā (2013). Skolas laikā nodarbojusies ar karatē un vieglatlētiku, studiju laikā ar taekvondo. Patīk riteņbraukšana.

 

Ar kapelāni iespējams sazināties: t.29968833

 

Peteris TervitsPēteris Tervits

Ventspils baptistu draudzes mācītājs.

Precējies, trīs bērnu tēvs. Kopš pirmās klases nodarbojies ar sportu – sākumā basketbolu, pēc tam handbolu. Kopš 18 gadu vecuma strādājis par handbola treneri bērnu, jauniešu un pieaugušo komandās. Kopš 2006. gada kalpo draudzēs kā garīdznieks. 2012. gadā bijis kapelāns Paralimpiskajās spēlēs Londonā. Ir pieredze gan individuālo, gan komandu sporta veidu sportistu konsultēšanā.

Ar kapelānu iespējams sazināties: t. 25951959

 

Raimonds Mezins 1Raimonds Mežiņš

Luterāņu mācītājs, Sv. Gregora kristīgās misijas centra direktors. 11 gadi laulībā ar sievu Andu. Olivera un Odrijas tētis. Kopš 2004. gada kalpo kā luterāņu mācītājs. Patīk sports, īpaši hokejs, kuru pats spēlējis 25 gadus. Patīk runāties un filozofēt par Dievu un cilvēku attiecībām.

 

  

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv