Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA VĪRI 1.VIETĀ, DĀMAS 3.VIETĀ LATVIJAS UNIVERSIĀDES SACENSĪBĀS SVARU STIEŅA SPIEŠANĀ GUĻUS BEZ EKIPĒJUMA
LSPA VĪRI 1.VIETĀ, DĀMAS 3.VIETĀ LATVIJAS UNIVERSIĀDES SACENSĪBĀS SVARU STIEŅA SPIEŠANĀ GUĻUS BEZ EKIPĒJUMA Drukāt
Trešdiena, 03 decembris 2014 15:35

2014-12-01 dsc 348729.novembrī, 11 Latvijas augstskolas studenti pulcējās Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sporta klubā, lai piedalītos Latvijas XXV Universiādes sacensībā svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Šogad vīru konkurencē LSPA komanda bija pārliecinoši spēcīgākā un izcīnīja 1.vietu, bet sieviešu konkurencē LSPA meitenes izcīnīja 3.vietu.

Vīriešu konkurencē trīs spēcīgākās augstskolas Universiādes sacensībā ir Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, RSU un Latvijas Lauksaimniecības universitāte. Komandu vērtējumā tika ņemti vērā 8 labākie rezultāti vīriem.

Svara kategorijā līdz 66kg, jaunu Latvijas studentu rekordu uzstādīja mūsu students Artjoms Zavarujevs, kurš uzspieda 108kg un par 10kg apsteidza tuvāko sekotāju. Šajā pat kategorijā Arturs Jansons ar 95kg ierindojās 3.vietā, 4.vietā - Ivo Liepiņš.

Svara kategorijā līdz 74kg, spēcīgākais izrādījās Raimonds Liepiņš ar uzspiestiem 167,5kg, tas ir gan studentu, gan Latvijas rekords, kas Raimondam deva 1.vietu absolūtajā vērtējumā starp vīriešiem. Šajā kategorijā startēja arī Jānis Pavkštello.

Svara kategorijā līdz 83kg, Kristaps Andis Sloka ieņēma 3.vietu ar 102,5kg, Elgars Bērziņš palika 5.vietā.

Kategorijā līdz 93kg LSPA studentu bija visvairāk, Marks Riekstiņš svinēja uzvaru ar 175kg, uzrādot vienādu rezultātu ar konkurentu no Rīgas Celtniecības koledžas, tomēr svēršanās laikā Marks bija par 400 gramiem vieglāks un plūca uzvaras laurus, kā arī izcīnīja 2.vietu absolūtajā vērtējumā. Šajā kategorijā Akadēmiju pārstāvēja arī Mārtiņš Stūrainis, Artis Bebris, Māris Ločmelis, Rolands Auniņš un Oskars Paeglekalns.

Kategorijā līdz 120kg 2.vietu izcīnīja Artjoms Agadžanjans ar 170kg.

Savukārt smagākajā kategorijā, virs 120kg, par 12 punktiem Akadēmijas kontā pateicamies spēkavīram Marekam Leitim, kurš uzspieda 190kg.

Sieviešu konkurencē, ņemot vērā 4 labākos sieviešu vērtējumus, par trīs spēcīgākajām augstskolām Universiādē kļuva RSU, Latvijas Lauksaimniecības universitāte un LSPA.

Sieviešu konkurencē LSPA studente Diāna Burlakova, svaru kategorijā līdz 52kg, uzspieda 60kg smagu svaru stieni, kas viņai nodrošināja ne tikai 1.vietu kategorijā, bet arī pirmo vietu absolūtajā vērtējumā sieviešu konkurencē.

Monika Sarva izcīnīja 3.vietu svaru kategorijā līdz 57kg, Inga Mālmane, svaru kategorijā līdz 72kg, izcīnīja 2.vietu. Sieviešu konkurencē Akadēmiju pārstāvēja arī Anete Blaua un Ieva Kozinda.

Latvijas Studentu čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma tika pārstāvētas: LSPA, RSU, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Tehniskā koledža, Rīgas Celtniecības koledža, Valsts policijas koledža, Transporta un sakaru institūts, Vidzemes Augstskola, Juridiskā koledža un Rīgas Starptautiskā Ekonomikas un Biznesa Administrācijas augstskola.

Sacensības organizēja Latvijas Augstskolu sporta savienība sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju, Rīgas Stradiņa universitāti un biedrību „Spēka Pasaule”.

Apsveicam mūsu spēcīgos studentus!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras
docentu Uģi Ciematnieku

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv