Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA STUDENTS EMĪLS ROBERTS GLĪZDE UZVAR KARATĒ KLUBA „REIMANDOVA TRADICIONALA” KAUSA IZCĪŅĀ
LSPA STUDENTS EMĪLS ROBERTS GLĪZDE UZVAR KARATĒ KLUBA „REIMANDOVA TRADICIONALA” KAUSA IZCĪŅĀ Drukāt
Pirmdiena, 01 decembris 2014 15:00

RTKK sacensibas kata 1 vieta 23.11.2014Novembra beigās LSPA 1.kursa students, karatists Emīls Roberts GLĪZDE divas reizes kāpa uz karatē kluba „Reimandova Tradicionala” (RTKK) kausa izcīņas goda pjedestāla. Emīls Roberts savā vecuma grupā izcīnīja 1.vietu kata kategorijā (formālie vingrinājumi) +16 gadi un +7 kyu, kā arī 2. vietu kumite (cīņa) vecuma grupā no 18 līdz 29 gadiem. Apsveicam un novēlam paaugstināt meistarību arī turpmāk!

Šogad sacensībās piedalījās 150 sportisti. Komandu kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja mājinieki – "RTKK" sporta klubs, 2.vietu izcīnīja Salaspils Karatē Klubs, un trešajā vietā ierindojās klubs "Vitus" no Jelgavas.