Uz sākumu Jaunumi Studentiem STUDENTU KĀRTĀ IESVĒTĪTI LSPA TOPOŠIE FIZIOTERAPEITI!
STUDENTU KĀRTĀ IESVĒTĪTI LSPA TOPOŠIE FIZIOTERAPEITI! Drukāt
Ceturtdiena, 27 novembris 2014 17:49

LSPA iesvetibas 22.11.14.-11722. novembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studiju programmas „Fizioterapija” klātienes un neklātienes studenti ir saņēmuši savu docētāju svētību un kļuvuši par pilnvērtīgiem Latvijas studentiem. Iesvētības notika LSPA Fizioterapeitu balles laikā, kas Akadēmijā notika PIRMO REIZI un jau tagad izpelnījušās milzīgu atzinību un sajūsmu no studentu un docētāju puses.

Pasākuma pirmajā daļā notika studentu iesvētības. Apmētāšana ar puvušām olām un citas nejaucības studentiem gāja secen.

Topošajiem fizioterapeitiem bija jāpārvar 9 uzdevumu stacijas, kas prasīja atjautību, drosmi, humora izjūtu un uzdrošināšanos.

Studentiem bija jāiejūtas vecāku un zīdaiņu lomā, apmeklējot pediatru; jāpraktizē teipa pielietošanas metodes; jāsniedz pirmā palīdzība dažādās dzīves situācijās; jāmācās ieklausīties savu kolēģu norādījumos, lai veiksmīgi pārvarētu šķēršļu joslas ar aizvērtām acīm; interpretēt cietušos un sniegt palīdzību dažādās traumu diagnozēs, kā arī jāiesilda gurni vakarā gaidāmajām dejām. Tostarp jauniešiem ar taustes palīdzību bija jāatpazīst dzīvnieku orgāni, kā arī jāapmeklē logopēds un jāiejūtas stāstnieku lomā, apvienojot savos stāstos šķietami nesavienojamo.

Kad tika saņemti iesvētību sertifikāti un uzslavas par paveikto, sekoja grandiozs salūts – konfeti ar emocionālu muzikālo pavadījumu, kas iesāka 2. vakara daļu – BALLI, kurā jautros mūzikas ritmos izkustējās ikviens tās dalībnieks.

Pasākumu vadīja Evija Česka – fizioterapijas nodaļas vadītāja un pasākuma galvenā organizatore kopā ar 3.kursa studentu Robinu Dedzi. Robins, kā profesionāls dīdžejs, bija atbildīgs arī par mūziku.

Ulrika MALTA, LSPA fizioterapijas 1.kursa studente: „Skatoties uz pasākuma bildēm, kas pārņēmušas sociālos tīklus - ieraugu arī sevi plati smaidām, un saprotu divas ļoti būtiskas lietas, proti – neviens sapnis sapņotājam nav par lielu, un  laime slēpjas tajās gaišajās sirsniņās – mūsu kolēģos un draugos, kurus ikdienā sastopam Akadēmijā, ar kuriem kopā augam un attīstāmies. Paldies augstskolai par sniegto iespēju iepazīties vienam ar otru arī neformālos apstākļos, lai vēl vairāk novērtētu kustības un kopā būšanas prieku!”

Evija ČESKA, LSPA Fizioterapijas nodaļas vadītāja un pasākuma galvenā organizatore: „No savas puses gribu pateikt LIELU paldies visiem, kuri atnāca uz pasākumu un MILZĪGS paldies visiem grupu vecākajiem, jo īpaši Andžejam Zarakovskim – neklātienes 1.4. grupas vecākajam, par aktīvo dalību pasākuma organizēšanā, Dāvim Vegneram – klātienes 1.9. grupas vecākajam, 2.kursa klātienes meitenēm par palīdzību zāles iekārtošanā, Sporta zinātnes 2.kursa kvalifikācijas „rekreācijas speciālists“ studentam Jurim Apterim par aktīvo iesaistīšanos un palīdzību ieejas biļešu tirgošanā, kā arī 1.kursa rekreācijas meitenēm par darbu uzdevumu stacijās. Protams, neatsverams PALDIES Fizioterapijas 3.kursa studentam Robinam Dedzim  par atsaucību, aktivitāti, radošumu un pozitīvo emociju sniegšanu, vadot pasākumu un spēlējot lielisko mūziku pie dīdžeja pults!”

Uz tikšanos nākamgad!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv