Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes 29.NOVEMBRĪ NOSKAIDROS LATVIJAS SPĒCĪGĀKO AUGSTSKOLU SVARU STIEŅA SPIEŠANĀ GUĻUS BEZ EKIPĒJUMA
29.NOVEMBRĪ NOSKAIDROS LATVIJAS SPĒCĪGĀKO AUGSTSKOLU SVARU STIEŅA SPIEŠANĀ GUĻUS BEZ EKIPĒJUMA Drukāt
Sestdiena, 15 novembris 2014 13:52

08Latvijas XXV Universiādes ietvaros 29.novembrī Rīgas Stradiņa universitātes Sporta klubā notiks Latvijas studentu čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Latvijas Pauerliftinga federācija atgādina, ka sacensībām var vēl pieteikties līdz 27.novembrim interneta vietnē piedalies.sp.lv vai LSPA Sporta klubā.

Sacensību dalībniekiem tiks nodrošināta iespēja reģistrēt jaunus Latvijas studentu rekordus, kā arī iegūt apstiprinājumu kvalifikācijas normu izpildei, ieskaitot sporta meistara kvalifikāciju.

Sacensības norisināsies Rīgas Stradiņa universitātes Sporta klubā, F. Brīvzemnieka ielā 24. No plkst. 9.00 līdz plkst.10.30 notiks dalībnieku reģistrācija un svēršanās visās svaru kategorijās, savukārt plkst. 11.00 sacensību sākums.

Pirmais Latvijas Studentu čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma notika 2011.gada novembrī. Toreiz čempionāts guva lielu atsaucību no vienpadsmit Latvijas augstākās izglītības mācību iestādēm, kopā ap 100 studenti sacentās par spēcīgākas augstskolas titulu svaru stieņa spiešanā guļus.

Par pirmajiem čempioniem pārliecinoši kļuva RSU, kura šo titulu ieguva atkārtoti arī 2012. un 2013.gadā. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) visos trīs čempionātos ir turējusies līdzās RSU, piekāpjoties ar nelielu punktu atšķirību. Turpat uz papēžiem min arī Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) un Rīgas Tehniskā universitāte (RTU).

Latvijas Pauerliftinga federācija aicina studentu kursa biedrus, skolas biedrus, draugus un ģimenes locekļus piedalīties sacensību norisē un just līdzi.

Sacensības organizē Latvijas Augstskolu sporta savienība sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju, Rīgas Stradiņa universitāti un biedrību „Spēka Pasaule”. Sacensības atbalsta veikals.sp.lv.

Informāciju sagatavoja:
Baiba Norberte
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Latvijas Pauerliftinga federācija
287 52 793

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv