Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA ZINĀTNIEKI APMEKLĒ SPORTA BIOMEHĀNIKAS ZINĀTNISKI - PRAKTISKO KONFERENCI MASKAVĀ
LSPA ZINĀTNIEKI APMEKLĒ SPORTA BIOMEHĀNIKAS ZINĀTNISKI - PRAKTISKO KONFERENCI MASKAVĀ Drukāt
Pirmdiena, 24 novembris 2014 15:19

Maskavas konference

No 18. - 21.novembrim Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) sporta biomehānikas speciālisti -  Informātikas un biomehānikas katedras vadītājs, profesors Jānis LANKA, Kinezioloģijas pētniecības laboratorijas vadītāja, zinātņu doktore Anna ZUŠA un doktorants Edgars BERNĀNS apmeklēja II Krievijas zinātniski - praktisko konferenci par sporta biomehāniku, kurā piedalījās vadošie zinātnieki no Krievijas sporta augstskolām. Konferenci organizēja Krievijas valsts fiziskās kultūras, sporta, tūrisma un jaunatnes universitāte Maskavā.

Konference darbs tika organizēts divos virzienos "Sporta kustību biomehānika" un "Matemātiskā un pedagoģiskā modelēšana sportā", kā arī Konferences ietvaros norisinājās praktiskās meistarklases ar mūsdienu instrumentālo pētniecības metožu paraug demonstrējumiem.

Konferences pirmajā dienā Anna Zuša uzstājās arī ar referātu "Tenisa labā sitiena  izpildījuma tehnikas īpatnības jaunajiem un pieaugušajiem sportistiem". Savukārt prof. Lanka piedalījās konferences žūrijas darbā un vadīja žūrijas komisiju konferences otrajā darba dienā.

LSPA pārstāvji ar Maskavas kolēģiem apmeklēja arī Universitātes zinātniski - pētnieciskā institūta biomehānikas laboratoriju, kā arī viesojās jaunākajā Sporta tehnoloģiju laboratorijā, kuru atklās tikai decembra sākumā. Laboratorija aprīkota ar modernākajām pētniecības iekārtām sporta biomehānikā un paredzēta darbam ar  augsta līmeņa sportistiem.

Vizītes laikā tika apspriestas arī potenciālās sadarbības iespējas starp Augstskolām un to zinātniski pētnieciskajām laboratorijām.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar Annu Zušu un Edgaru Bernānu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv