Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes MŪSU PUIŠIEM UN MEITENĒM 3.VIETA LATVIJAS UNIVERSIĀDES KOPVĒRTĒJUMĀ PELDĒŠANĀ
MŪSU PUIŠIEM UN MEITENĒM 3.VIETA LATVIJAS UNIVERSIĀDES KOPVĒRTĒJUMĀ PELDĒŠANĀ Drukāt
Pirmdiena, 10 novembris 2014 21:22

IMG 2676

14. un 15. novembrī Jelgavā, LLU Sporta nama peldbaseinā risinājās XXV Universiāde peldēšanā. Sacensībās piedalījās 105 dalībnieki no 7 Latvijas augstskolām, tai skaitā 5 meitenes un 6 puiši no LSPA, kuri sacensību kopvērtējumā gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē izcīnīja godpilno 3.vietu.

Augstskolu KOPVĒRTĒJUMS

SIEVIETES
1.   RTU - 7716p.
2.   LLU - 6459p.
3.   LSPA- 5405p.
4.   RSU - 5064p.
5.   LJA - 1976p.
6.   DU - 534p.

VĪRIEŠI

1.  RTU - 9808p.

2.  TSI - 8538p.

3.  LSPA - 8236p.

4.  LLU - 8132p.

5.  LJA - 6239p.

6.  RSU - 4685p.

7.  DU - 3646p.

SACENSĪBĀS LSPA PĀRSTĀVĒJA:

Sinta SKURBA (2.kurss 3.grupa, Sporta zinātne) – 50 m brīvais stils (3.v.); 100 m komplekss (2.v.); 4x50 m brīvā stila stafete (3.v.); 50 m tauriņstils (2.v.); 100 m brīvais stils (3.v.); 4x50 m kombinētā stafete (4.v.)

IMG 2822

Sindija VEINBERGA (3.1., SZ) - 50 m brīvais stils (8.v.); 100 m komplekss (8.v.); 4x50 m brīvā stila stafete (3.v.); 100 m brīvais stils (9.v.); 4x50 m kombinētā stafete (4.v.)

Olga ABDUĻINA (3.1., SZ) - 50 m brīvais stils (12.v.); 50 m brass (8.v.); 4x50 m brīvā stila stafete (3.v.); 100 m brīvais stils (8.v.); 4x50 m kombinētā stafete (4.v.)

Anita MILLERE (2.2., maģistrantūra) - 50 m brīvais stils (13.v.); 50 m brass (5.v.); 4x50 m brīvā stila stafete (3.v.); 100 m brass (4.v.); 4x50 m kombinētā stafete (4.v.)

Inga SAVICKA (3.1., SZ) - 50 m brīvais stils (15.v.); 50 m brass (7.v.); 100 m komplekss (10.v.)

Jānis ŠALTĀNS (1.4., SZ), viens no labākajiem Latvijas peldētājiem un īso distanču meistars – 50 m brīvais stils (1.v.); 100 m uz muguras (1.v.); 100 m komplekss (1.v.); 4x50 m brīvā stila stafete (2.v.), startēja tikai sacensību 1.dienā.

Jevgēnijs KOŅABO (2.1., maģistrantūra) - 50 m brīvais stils (9.v.); 50 m brass (4.v.); 4x50 m brīvā stila stafete (2.v.); 50 m tauriņstils (8.v.); 100 m brīvais stils (6.v.); 100 m brass (4.v.); 4x50 m kombinētā stafete (4.v.)

Vladislavs ARSENJEVS (2.2., SZ) – 50 m brīvais stils (16.v.); 50 m brass (8.v.); 4x50 m brīvā stila stafete (2.v.); 50 m tauriņstils (11.v.); 4x50 m kombinētā stafete (4.v.)

Juris APTERS (2.1., SZ) – 50 m brīvais stils (21.v.); 100 m tauriņstils (4.v.); 100 m brīvais stils (10.v.); 4x50 m kombinētā stafete (4.v.)

Dmitrijs STOJANOVS (1.3., SZ) – 50 m brīvais stils (23.v.); 50 m brass (12.v.)

Andrejs ROŽALOVSKIS (3.2., SZ) – 50 m brass (3.v.); 100 m komplekss (7.v.); 4x50 m brīvā stila stafete (2.v.);  100 m brass (3.v.); 4x50 m kombinētā stafete (4.v.)

IMG 2831

Informāciju sagatavoja:
Laura Petroviča
LSPA Sporta kluba metodiķe, 28385946,
Foto: LSPA Vieglatlētikas katedras docētāja
Sandra Škutāne

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.



Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv