Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes MARKS RIEKSTIŅŠ UN MĀRTIŅŠ ŠARPŅICKS - ABSOLŪTI SPĒCĪGĀKIE STUDENTI SPĒKA TRĪSCĪŅĀ BEZ EKIPĒJUMA
MARKS RIEKSTIŅŠ UN MĀRTIŅŠ ŠARPŅICKS - ABSOLŪTI SPĒCĪGĀKIE STUDENTI SPĒKA TRĪSCĪŅĀ BEZ EKIPĒJUMA Drukāt
Ceturtdiena, 20 novembris 2014 16:28

1416474011925615. un 16.novembrī Gulbenes Sporta centrā notika pirmais Latvijas studentu čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma. Studenti šajā čempionātā pārstāvēja 11 Latvijas augstskolas un izmantoja iespēju labot Latvijas rekordus. Sacensībās piedalījās arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studenti.

Čempionātā par absolūti spēcīgākajiem studentiem tika noteikti Marks Riekstiņš (LSPA), Mārtiņš Šarpņicks (LSPA), kā arī Valsts policijas koledžas students Aleksandrs Arhipovs.

Tā kā tās bija valsts mēroga sacensības, tajās tika reģistrēti jauni Latvijas studentu rekordi. Līdz šim studentiem bija iespēja labot rekordus spēka trīscīņas disciplīnās tikai SELL studentu spēlēs. 

LSPA studenta Ivo Liepiņa uzrādītais rekords svaru stieņa vilkmē no zemes (221 kg) svara kategorijā līdz 66 kg fiksēts spēka trīscīņā ar ekipējumu.

Mārtiņš Šarpņicks, kurš pārstāvēja LSPA, svara kategorijā līdz 83 kg laboja rekordus bez ekipējuma pietupienos (213 kg) un summā (575,5 kg). Šarpņicka studiju biedrs Marks Riekstiņš svara kategorijā līdz 93 kg rekorda cienīgus rezultātus uzrādīja pietupienos (241 kg), vilkmē (265 kg) un summā (681 kg). Sportista uzrādītais rekords vilkmē tika fiksēts arī pie rekordiem ekipējuma sacensībās.

Savukārt sieviešu konkurencē svara kategorijā virs 57kg trešo vietu izcīnīja Anete Blaua, pietupjoties ar 82,5kg smagu svaru stieni, izspiežot 50kg un svaru stieņa vilkšanā paceļot 110kg.

Sacensību rezultāti pieejami šeit.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv