12.DECEMBRĪ LSPA AICINA UZ SEMINĀRU „FIZISKĀ SAGATAVOŠANA AR SVARBUMBU SPORTA LĪDZEKĻIEM, SPORTA UZTURS UN PIRMĀ PALĪDZĪBA” Drukāt
Svētdiena, 07 decembris 2014 13:17

girja-noname-16-kg-15268312.decembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks seminārs sporta speciālistiem „Fiziskā sagatavošana ar  svarbumbu sporta līdzekļiem, sporta uzturs un pirmā palīdzība”, kurā par svarbumbu izmantošanu divcīņas sporta veidos stāstīs starptautiskās klase sporta meistars svarbumbu celšanā Vasilijs GIŅKO; par sporta uzturu un uztura bagātinātājiem informēs Latvijas vīriešu un sieviešu basketbola izlases fiziskās sagatavotības treneris Viktors LĀCIS; bet  par pirmo palīdzība sportā informēs sertificēts arodveselības un arodslimību ārsts Vitālijs ZAHAROVS.

Pieteikšanās semināram līdz 10.decembrim.

Seminārs notiks LSPA, Brīvības gatve 333, 250.auditorijā. 

2014.gada 12.decembrī
SEMINĀRS  TRENERIEM, TIESNEŠIEM UN SPORTA SKOLOTĀJIEM
„FIZISKĀ SAGATAVOŠANA AR  SVARBUMBU SPORTA LĪDZEKĻIEM, SPORTA UZTURS UN PIRMĀ PALĪDZĪBA” (8 stundas)

 

Semināra mērķis:pilnveidot savas profesionālās kompetences, papildinot savas zināšanas un praktiskās iemaņas dažādu fizisko īpašību attīstīšanā un divcīņas sporta veidu tehnisko paņemienu pilnveidošanā pielietojot svarbumbas, pirmās palīdzības sniegšanā sporta traumu gadījumos, kā arī uztura bagātinātāju kvalitātes nozīmē.

 

Semināra saturs:

 

vasili-ginko-interviewPraktiski metodiskā nodarbība

Vasilijs GIŅKO

Svarbumbu izmantošana divcīņas sporta veidu treniņu procesā – vispārējā sagatavotība un specializācija. Treniņu ar svarbumbām specifika un priekšrocības. Slodzes palielināšanas noteikumi vingrinājumos ar svarbumbām. Speciālās treniņu programmas un vingrinājumu kopumi cīkstoņiem, bokseriem u.c.

Viktors LacisTeorētiskā nodarbība

Viktors LĀCIS

Sporta uzturs. Sporta uztura nepieciešamība treniņu procesā. Spora uzturs dažādiem sagatavošanas posmiem. Uztura bagātinātāju kvalitātes nozīme. Syform uztura bagātinātāji.

Zaharovs dienestsPraktiski metodiskā nodarbība
Vitālijs ZAHAROVS
Pirmā palīdzība sporta traumu gadījumos. ABC atdzīvināšanas shēma pieaugušiem un bērniem. Iespējamā pirmā palīdzība mugurkaula traumu gadījumos. „Panikas lēkme” kā veicinošs faktors veselības traucējumiem pēc iegūtām traumām.

vasili-ginko-interviewPraktiski metodiskā nodarbība

Vasilijs GIŅKO

Dažādu fizisko īpašību (lokanība, koordinācija, ātrums, izturība, spēks) attīstīšana pielietojot svarbumbas – treniņu procesa organizācijas principi. Dažādu fizisko īpašību attīstīšanas treniņu procesa vispārējie principi. Treniņu programmas piemēri pielietojot svarbumbas.

Pieteikšanās: semināram var pieteikties, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai elektroniski no 2014.gada 19.novembra līdz 2014. gada 10.decembrim, norādot sekojošus datus: vārds, uzvārds; darba vieta (pārstāvētā organizācija, amats); sporta veids; telefons, e-pasts. Semināra noslēgumā dalībnieki saņems LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra apliecību, kura akceptēta biedrībā „Latvijas Sporta federāciju padome” treneru sertifikācijas procesā.

 

PIETEIKŠANĀS  |  DARBA KĀRTĪBA

 

Dalības maksa: 20,- EUR. LSCA (Latvijas Svarbumbu celšanas asociācijas) biedriem 10,- EUR. LSPA docētājiem un studentiem 5,- EUR. Lūdzam veikt dalības maksu līdz 10.decembrim. Maksājumu var veikt semināra reģistrācijas laikā papildus apmaksājot izdevumus par pārskaitījumu. Dalībniekiem reģistrējoties jāuzrada apmaksas kvīts, LSPA studentiem studenta apliecinošu dokumentu.

LSPA rekvizīti:
Saņēmējs: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Reģ.Nr.: 90000055243
Adrese: Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Banka: Valsts kase BIC kods: TRELLV22
Konta nr.: LV97TREL9150123000000
Maksājuma mērķis: dalības maksa LSPA seminārā 12.12.2014.
Maksājuma mērķa beigās jāieraksta: EK kods 21499

 

Sīkāka informācija:
Sergejs Saulīte
,

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas

Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras docents

t. 26469257, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv