Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDENTI ATBALSTA SPORTA FESTIVĀLU BĒRNIEM AR INVALIDITĀTI
LSPA STUDENTI ATBALSTA SPORTA FESTIVĀLU BĒRNIEM AR INVALIDITĀTI Drukāt
Sestdiena, 15 novembris 2014 14:26

Invalidu sports 201414.novembrī, Olimpiskajā sporta centrā Rīgā vairāk nekā 40 LSPA studenti kopā ar Juglas ģimnāzijas 11.klases skolēniem palīdzēja organizēt sporta festivālu bērniem ar invaliditāti "Nāc un sporto sev par prieku!", kurā piedalījās 300 dalībnieki.

Sacensību dalībnieki veica uzdevumus 30 aktivitāšu stacijās un sacentās peldēšanā, boccia spēlē un futbolā. Fizioterapijas studenti veica dalībnieku funkcionālo spēju novērtēšanu astoņās aktivitātēs, kas ļauj izpētīt bērnu ar dažādiem funkcionēšanas traucējumiem fiziskās un kustību spējas. 4.kursa sporta zinātnes studentiem pasākums bija daļa no studiju kursa “Speciālā izglītība sporta stundā”, kur tika praktiski pielietotas zināšanas par fizisko aktivitāšu pielāgošanu audzēkņiem ar plaša spektra funkcionāliem traucējumiem.

Šo pasākumu 4.reizi organizēja Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Aija Kļaviņa
Prof. LSPA, Sporta medicīnas, fizioterapijas
un pielāgoto fizisko aktivitāšu katedra

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv