Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes SEPTIŅIEM LSPA STUDENTIEM PIEŠĶIRTAS LATVIJAS SPORTA FEDERĀCIJU PADOMES STIPENDIJAS
SEPTIŅIEM LSPA STUDENTIEM PIEŠĶIRTAS LATVIJAS SPORTA FEDERĀCIJU PADOMES STIPENDIJAS Drukāt
Sestdiena, 22 novembris 2014 14:09

UntitledLatvijas Sporta federāciju padome (LSFP) ikgadējā stipendiju konkursā izraudzījusies 35 studējošos Latvijas sportistus, kuri 2014./2015. akadēmiskajā gadā saņems mērķstipendijas akadēmiskās un sportiskās izaugsmes sekmēšanā. Starp stipendiātiem ir 7 LSPA studenti. Šogad stipendijām no valsts budžeta atvēlēti 36 000 EUR.

Stipendiju konkursa mērķis atbalstīt sekmīgi studējošos izlases līmeņa sportistus, sniedzot materiālo atbalstu mācību un treniņu darbam.

Pieteikties stipendijai tika aicināti visu Latvijas izlašu sportisti, kuri studē Latvijā akreditētā augstākās izglītības iestādēs. Šogad stipendiju komisija saņēma 56 pieteikumus. Visplašāk konkursā bija pārstāvēta Rīgas Tehniskā universitāte ar 11, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija ar 10, Latvijas Universitāte ar 9 un Daugavpils Universitāte ar 7 sportistu pieteikumiem.

LSPA studenti - LSFP stipendiju ieguvēji, 2014./2015. akadēmiskajā gadā

Vārds, uzvārds

Sporta veids

Stipendijas (EUR)

Gatis Čakšs

Vieglatlētika

1200

Elvijs Misāns

Vieglatlētika

1400

Līna Mūze

Vieglatlētika

1000

Artūrs Pauliņš

Orientēšanās

1400

Līga Valdmane

Orientēšanās

600

Mārtiņš Veispals

Smaiļošana

1000

Kristaps Zvejnieks

Kalnu slēpošana

1000


Vieglatlēts, LSPA 2.kursa students Elvijs Misāns, stipendiju saņem otro gadu: „Esmu gandarīts par iegūto stipendiju. Šosezon rezultāti bija krietni vien labāki, kas ļāva pacīnīties par lielāku stipendiju. Plānoju, ka stipendiju izmantošu, lai segtu pirmssezonas nometņu maksu. Ikviens šāda veida atbalsts ir ļoti svarīgs. Lieliski, ka pastāv šāda veida opcija studējošajiem sportistiem. Tas atvieglo mūsu dzīvi.»

Sporta stipendiju komisijas priekšsēdētāja, LSPA profesore Agita Ābele: „Nav viegli apvienot sportošanu augstā līmenī ar studēšanu. Tāpēc stipendijas mērķis ir sniegt papildus motivāciju, atbalstu tiem, kuri cenšas apvienot šīs lietas. Plānojam uz nākamo stipendiju konkursu ieviest izmaiņas nolikumā, jo šobrīd ziemas sporta veidu pārstāvjiem ir visai grūti izpildīt prasību, par sekmīgi apgūtām mācībām. Ņemot vērā, ka tieši ziemas mēnešos norit galvenās sacensības laikā, kad augstskolā notiek semestra ieskaites.»

Stipendiju oficiālā pasniegšana notiks 24. novembrī plkst. 14:00, Olimpiskajā sporta centrā.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv