Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ERASMUS+ PROGRAMMAS IETVAROS LSPA APMEKLĒ PROFESORI NO ITĀLIJAS
ERASMUS+ PROGRAMMAS IETVAROS LSPA APMEKLĒ PROFESORI NO ITĀLIJAS Drukāt
Ceturtdiena, 13 novembris 2014 14:30

IMG 3099

No 11. – 13. novembrim „Erasmus+” apmaiņas programmas ietvaros LSPA viesojās Itālijas Kjetas (Chieta) universitātes profesori Raoul Saggini,  Rosa Grazia Bellomo un rehabilitācijas specializācijas rezidente Dr. Alexandra Di Stefano. Viesiem bija īpaša interese par LSPA fizioterapijas studentu prakses vietām.

Vizītes laikā viesi apmeklēja studentu prakses vietas Nacionālajā rehabilitācijas centrā „Vaivari” un veselības centrā “Baltezers”, kur tikās ar  speciālistiem. Vaivaros Dr. Zane Pavāre izrādīja centra nodaļas un gaitas laboratoriju, kur viesi sastapa LSPA 3. un 4. kursa fizioterapijas studentus, kuri praksē strādāja ar klientiem. Savukārt sarunā ar centra direktori Dr. Andu Nulli  apsprieda iespēju Kjetas universitātes medicīnas ārstiem - rezidentiem un fizioterapeitiem praktizēties Vaivaru centrā.

Baltezera klīnikā LSPA lektors Agris Liepa izrādīja savu un citu kolēģu terapiju kabinetus un iepazīstināja ar rehabilitācijas pakalpojumiem šajā centrā.

IMG 3096

Vizītes laikā LSPA notika vieslekcija fizioterapijas studentiem un docētājiem, kur Itālijas kolēģi stāstīja par saviem pētījumiem ar osteoporozes un sarkopēnijas pacientiem, uzsverot fizisko aktivitāšu nozīmību rehabilitācijā. Pēc lekcijas viesi iepazinās ar LSPA Kinezioloģijas pētniecības laboratoriju un tikās ar fizioterapijas docētājiem.

Vizītes rezultātā plānots noslēgt sadarbības līgumu zinātnē starp LSPA un Kjetas universitāti, kas būs juridisks pamats kopīgiem zinātniskiem projektiem un pētījumiem nākotnē.

Informāciju sagatavoja:
LSPA Sporta medicīnas, fizioterapijas un pielāgoto fizisko aktivitāšu katedras
prof. Aija Kļaviņa

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv