Uz sākumu Jaunumi Studentiem STUDENTI KULDĪGAS PUSĒ APGŪST EKSKURSIJU ORGANIZĒŠANAS UN GIDA DARBĪBAS PRASMES
STUDENTI KULDĪGAS PUSĒ APGŪST EKSKURSIJU ORGANIZĒŠANAS UN GIDA DARBĪBAS PRASMES Drukāt
Ceturtdiena, 13 novembris 2014 13:05

Ekskursija razotnes 2014Sestdien - 8.novembrī, 17 rekreācijas specialitātes 4.kursa studenti sadarbībā ar studiju kursa „Ekskursiju organizēšana un gida darbība” vadītāju, docenti Ingrīdu Smuko, rīkoja vienas dienas  ekskursiju Rīga-Kuldīga-Saldus-Rīga, lai apskatītu dažādas ražotnes Kurzemes novadā.

Pirmā ekskursijas pieturvieta bija Pūre un tajā esošais „Pure Chocolate” šokolādes muzejs. Pēc iepazīšanās ar ekspozīciju, tālākais ceļš veda uz Kurzemes pērli – Kuldīgu, kur notika interesanta ekskursija pa vecpilsētu, klausoties atraktīvās gides stāstījumā par pilsētas vēsturi, tika apmeklēta arī Ventas rumba, kā arī  pašmāju vīna ražotne „Šmilškalni”.

Tālāk ekskursija turpinājās Brocēnos „Medus pilī”, kur  saimnieks dalījās savās zināšanās par biškopību, medus izstrādājumu daudzveidību un cienāja ar vairāk nekā 10 medus veidiem, un tādiem medus produktiem kā ziedputekšņi, bišu maize, un dažādas ogas medū.

Atpakaļceļā studenti dalījās savos spilgtākajos iespaidos un emocijās, par pavadīto dienu.

4.kurss saka lielu paldies visiem, kuri piedalijās un brauca ekskursijā!

Informāciju sagatavoja:
LSPA 4.kursa studente Arta Ādamsone

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv