Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LATVIJAS UNIVERSIĀDES PLUDMALES VOLEJBOLA TURNĪRĀ LSPA SPĒLĒTĀJI PĀRLIECINOŠI SPĒCĪGĀKIE
LATVIJAS UNIVERSIĀDES PLUDMALES VOLEJBOLA TURNĪRĀ LSPA SPĒLĒTĀJI PĀRLIECINOŠI SPĒCĪGĀKIE Drukāt
Pirmdiena, 27 oktobris 2014 12:17

beach 124.oktobrī notikušajā Latvijas Universiādes turnīrā pludmales volejbolā LSPA studenti vīriešu un sieviešu konkurencē bija pārliecinoši spēcīgākie turnīra dalībnieki. Pirmo vietu vīriešu konkurencē izcīnīja mūsu Akadēmijā studējošais Olimpiskās bronzas medaļas (Londona, 2012) ieguvējs pludmales volejbolā Mārtiņš Pļaviņš  (4.kurss) pārī ar Klāvu Zaļkalnu (1.līmeņas 2.kurss), bet meitenēm 1.vietā ierindojās šā gada „Queen of the Beach 2014” titula īpašniece Marta Ozoliņa (1.līmeņa 1.kurss) pārī ar Alisi Leci (1.līmeņa 1.kurss), bet 2.vietu turnīrā izcīnīja mūsu studentes -Simona Rozīte (4.kurss) un Ilze Liepiņlauska (2.kurss).

Čempionu titulus mūsu Akadēmijas studenti izcīnīja 8 augstskolu konkurencē. Vīriešu konkurencē startēja 12 komandas, un sieviešu konkurencē arī 12 komandas. Pludmales volejbola turnīrs Latvijas Universiādes sacensību programmā iekļauts otro reizi. Šoreiz tas notika Rīgas Olimpiskajā sporta centrā vienlaicīgi ar Latvijas XXV Universiādes atklāšanas pasākumu.