Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes AKADĒMIJĀ NOTIEK VĒRIENĪGI ĒKU SILTINĀŠANAS DARBI
AKADĒMIJĀ NOTIEK VĒRIENĪGI ĒKU SILTINĀŠANAS DARBI Drukāt
Trešdiena, 15 oktobris 2014 15:50

LSPA eka

LSPA šobrīd notiek vērienīgi centrālās ēkas renovācijas un siltināšanas darbi. Oktobrī tiek veikta koka logu un palodžu demontāža un jaunu logu bloku iebūve Akadēmijas sporta spēļu zālē. Sākti arī ēkas bēniņu siltināšanas darbi.

Projekts tiek īstenots Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) atbalstīto projektu konkursa "Kompleksi risinājumus siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanai" 4.kārtas ietvaros. LSPA, projekta norises laikā, centrālajā ēkā koka logus nomainīs uz jaunā tipa pakešu logiem, nosiltinās ēkas bēniņus un modernizēs apgaismojuma sistēmas.

Projekta kopējās izmaksas ir  305 228 eiro, no tiem 62 procenti ir KPFI līdzekļi un  38 procenti - LSPA līdzfinansējums.

„Nomainot LSPA logus, kā arī nosiltinot bēniņus, uzlabosim ēkas energoefektivitāti un uzlabosim Augstskolas infrastruktūru,” norāda LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens. „Pēc projekta pabeigšanas, šā gada beigās, ļoti ceram, ka mūsu augstskolas telpas, apkures periodā, kļūs siltākas un mājīgākas,  samazināsies siltumenerģijas patēriņš un Akadēmijas uzturēšanas izmaksas.”

Rektors arī norāda, ka: „Ietaupītos finanšu līdzekļus varēsim izmantot LSPA iekšējiem labiekārtošanas darbiem. Mēs darām visu, lai piesaistītu līdzekļus Augstskolas infrastruktūras uzlabošanai - remontdarbi tiek veikti pakāpeniski, primāri pārsiltinot Akadēmiju, nomainot apkures nodrošināšanai nepieciešamos sildelementus, remontējot studiju telpas un treniņu procesa nodrošināšanai nepieciešamās sporta zāles un palīgtelpas. Sistemātiski tiek plānoti arī citi Akadēmijas labiekārtošanas darbi.”

Galvenais LSPA projekta būvuzņēmējs ir SIA „ArkiLED”. Sadarbības partneris vispārceltnieciskajos darbos –SIA „Dakstiņa Jumti”. Būvdarbu uzraudzību veic SIA „AER Celtniecības serviss” būvuzrauga Ilmāra Spandega personā.

Līdz šim LSPA veikts energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums jaunajā  Akadēmijas korpusā, kur siltināta ēkas fasāde un jumts, nomainīti logi un ārdurvis, kā arī uzstādīts saules kolektors siltā ūdens sagatavošanai, kas nodrošina daļēju siltumenerģijas patēriņa izmaksu ietaupījumu.

Informācija sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv