Uz sākumu Jaunumi Studentiem 4.KURSA REKREĀCIJAS STUDENTI PRAKTISKĀ VEIDĀ APGŪST VELOPĀRGĀJIENU ORGANIZĒŠANU
4.KURSA REKREĀCIJAS STUDENTI PRAKTISKĀ VEIDĀ APGŪST VELOPĀRGĀJIENU ORGANIZĒŠANU Drukāt
Trešdiena, 15 oktobris 2014 15:41

Velo riepa 2014LSPA 4.kursa rekreācijas specializācijas studenti, sadarbībā ar LSPA asociēto profesoru Ivaru Kravali, sestdien - 11.oktobrī rīkoja vienas dienas velopārgājienu maršrutā  „Ikšķile – Tīnūži – Ogre – Rīga”, kurā piedalījās 17 Akadēmijas studenti. Kopumā pārgājiena laikā ar divriteņiem tika nobraukti vairāk nekā 80 kilometri.

Pārgājiena laikā studenti atkārtoja ceļu satiksmes drošības noteikumus un drošības tehniku, kas jāievēro, braucot pa dažāda seguma, kvalitātes un reljefa ceļiem, kā arī praktiskā veidā apguva velopārgājiena organizēšanas pamatprincipus.

Velopārgājiens sākās Ikšķilē ar pirmo pieturas punktu netālu esošajos Tīnūžos, kur atrodas Ikšķiles novada kultūras mantojuma centrs „Tīnūžu muiža”. Tālāk kalnainais ceļš veda uz Ogres novada „Zilajiem kalniem”, un no pārgājiena dalībniekiem prasīja spēku un izturību, kas vainagojās ar teiksmaini rudenīgiem skatiem no „Zilo kalnu” skatu torņa uz Ogri un līkumus metošo Daugavu. Tālākajā pārgājiena maršrutā studenti vairāk iepazina arī Ogres pilsētu un apmeklēja Dendroloģijas parku Pārogrē. Tālākais velo maršruta ceļš gar Daugavas krastu aizvijās atpakaļ uz Rīgu. Tiesa sākumā pārgājiena dalībnieki bija plānojuši noslēgt maršrutu Ikšķilē, tomēr rudenīgi siltā diena studentus iedvesmoja "mīties" līdz Rīgai.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos velopārgājienā!

Rakstu un foto sagatavoja:
LSPA 4.kursa studente Līga Svetlova

 

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv