Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA BASKETBOLISTI PIEDALĪSIES 2 LATVIJAS ČEMPIONĀTOS
LSPA BASKETBOLISTI PIEDALĪSIES 2 LATVIJAS ČEMPIONĀTOS Drukāt
Trešdiena, 08 oktobris 2014 05:23

Basketbola bumbaLSPA basketbolisti - studenti un absolventi, apvienosies divās komandās un 2014./2015.gada sacensību sezonā piedalīsies divos Latvijas čempionātos - Studentu Basketbola līgā (SBL) un Dubultamatieru līgā (DAL).

Studentu basketbola līgas (SBL) 13.čempionātā startēs LSPA vīriešu komanda, kuras sastāvā ir iekļauti 20 mūsu augstskolas labākie basketbolisti Mārcis Pliens, Jānis Bāča, Kaspars Baumanis, Kristians Krinkels, Kaspars Bože, Nauris Guoģis, Jānis Dančauskis, Valdis Veispals, Artūrs Ronis, Kaspars Zālītis, Ričards Žarinovs, Edgars Burkēvics, Dāvis Geks, Gatis Kobzars, Kristaps Pļavnieks, Krists Svārups, Ralfs Brucis, Eliss Teterovskis, Sandis Tomsons, Ričards Ošups, treneris LSPA docents Jānis Rimbenieks.

SBLŠogad SBL 13.čempionāts sāksies 13.oktobrī, spēļu norisi varēs vērot www.basket.lv tiešraidē. Mūsu komanda pirmo spēli aizvadīs LSPA jaunajā sporta spēļu zālē ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentu komandu pulksten 19:45.

Čempionāta  ietvaros sacentīsies komandas no 6 Latvijas augstākajām mācību iestādēm – Rīgas Stradiņa universitātes (RSU), Latvijas Universitātes (LU), Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU), Biznesa augstskolas „Turība” (BAT), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA), Banku Augstskolas (BA). Čempionātā komandas sacentīsies katra ar katru 4 apļos un čempionāta noslēgumā finālspēlēs noskaidros uzvarētājus.

Salīdzinot ar iepriekšējo sacensību sezonu, mūsu komandā ir notikušas ievērojamas izmaiņas – liels skaits pagājušās sezonas komandas pamatsastāva spēlētāju ir absolvējuši augstskolu, tāpēc šogad izveidota viena komanda, kurā iespēja apliecināt sevi ir dota galvenokārt 1.studiju gada studentiem. Var teikt, ka tiek veidota jauna komanda ar perspektīvu turpmākajos gados apliecināt LSPA vietu godalgoto komandu vidū. Treneris izsaka cerību, ka pozitīvu ieguldījumu komandas saliedētībā un sportiskajā sniegumā dos gan Latvijas U-18 un U-20 izlašu komandu spēlētāji pirmkursnieki Dāvis Geks un Kristaps Pļavnieks, gan iepriekšējo gadu LSPA komandas spēlētāji maģistranti Mārcis Pliens un Jānis Bāča, gan pārējie un ikviens, kuram ir dota šī godpilnā iespēja aizstāvēt LSPA godu un kuri ir apņēmības pilni to darīt.

LSPA vīriešu basketbola komanda ir piedalījusies 11 Studentu basketbola līgas čempionātos no 12, labāko sniegumu uzrādot SBL 1.čempionātā 2002./2003.gada sezonā, izcīnot čempionu titulu. Turpmākajos čempionātos konkurence pieauga, tomēr ik gadu mūsu komanda cīnījās par vietām sacensību noslēguma tabulas augšgalā: 2.un 3.čempionātā – 4.vieta, 4.čempionātā - 4.vieta, 6.čempionātā – 3.vieta, 7.čempionātā – 7.vieta, 8.čempionātā – 4.vieta, 9.čempionātā – 3.vieta, 10.čempionātā – 2.vieta, 11.čempionātā – 4.vieta, 12.čempionātā – 3.vieta.      

DAL logoSavukārt Dubultamatieru līgas (DAL) šīs sezonas čempionātā savu sportisko meistarību centīsies apliecināt iepriekšējās sezonas čempionkomanda – RUMBA/LSPA, kuras sastāvā spēlēs gan mūsu studenti Mārcis Pliens, Jānis Bāča, Kaspars Baumanis, Jānis Dančauskis, Kristians Krinkels, Artūrs Ronis, Kaspars Zālītis, gan absolventi - Ainārs Tomašs, Ģirts Magone, Valts Dambergs, Arvis Savčenko, Aigars un Guntars Strāķi, Atis Andersons, komandas treneris Jānis Rimbenieks.

Mūsu komandai pirmā spēle notiks LSPA jaunajā sporta spēļu zālē ceturtdien, 9.oktobrī, pulksten 19.45. Spēlēs Rumba/LSPA pret BK „Kubs”.

DAL čempionāta Elites līgā, kurā startēs mūsu studentu un absolventu komanda, 2014./2015.gada sezonā pieteikušās 10 komandas – Rumba/LSPA, Latvijas Gāze, Mārupe/b.a.L.L., Kursa, MRU/Mārupe, Leifheit/LU, BK Salaspils, TermoKid/Ķekava, BA Turība-2, BK Kubs, Bottomline, kas sacentīsies 2 apļu turnīrā, bet pēc tam 8 labākās komandas piedalīsies izslēgšanas spēlēs un finālā sacentīsies 2 stiprākās komandas.

Informāciju sagatavoja:
LSPA docents, treneris Jānis Rimbenieks
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv