Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA HANDBOLISTI CĪNĪSIES PAR ČEMPIONU TITULU LATVIJAS UNIVERSIĀDĒ
LSPA HANDBOLISTI CĪNĪSIES PAR ČEMPIONU TITULU LATVIJAS UNIVERSIĀDĒ Drukāt
Trešdiena, 01 oktobris 2014 21:37

handbols2Oktobra beigās Rīgā notiks Latvijas Universiāde handbolā, kurā par astoto titulu pēc kārtas cīnīsies LSPA handbolisti, piecu augstskolu konkurencē.

Universiādē startēs Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA), Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA), Liepājas Universitātes (LiepU), Latvijas Universitātes (LU) un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komandas.

Sacensības no 24. līdz 26. oktobrim notiks Rīgā, ASK sporta zālē (Krustabaznīcas ielā 9). Piektdien – 24.oktobrī, tiksimies ar LU handbolistiem, sestdien – 25.oktobrī, ar NAA un LiepU, bet svētdien – 26.oktobrī, ar RTU.

Komandas aizvadīs viena apļa turnīru, katru maču izspēlējot ar saīsinātu spēles laiku (2×20 minūtes).

Pēdējās septiņas reizes pēc kārtas par Latvijas Universiādes čempioniem kļuva tieši mūsu LSPA handbolisti. Aizvadītajā sezonā izšķirošajā spēlē LSPA ar 25:19 (12:9) pieveica RTU.

No “Celtnieks/LSPA” sastāva studijas LSPA turpina Aivars Čikuts un Rihards Leja, kā arī LSPA sieviešu komandas galvenais treneris Dmitrijs Bražņikovs.

Informācija no kluba „Celtnieks/LSPA” oficiālās mājaslapas:
http://www.hk-lspa.lv/

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv