Uz sākumu Jaunumi Studentiem ŠAJĀ STUDIJU GADĀ LSPA STUDENTU PAŠPĀRVALDI VADĪS KRISTAPS DVĒSELĪTIS UN ILZE DANČONOKA
ŠAJĀ STUDIJU GADĀ LSPA STUDENTU PAŠPĀRVALDI VADĪS KRISTAPS DVĒSELĪTIS UN ILZE DANČONOKA Drukāt
Trešdiena, 01 oktobris 2014 03:41

LSPA SP vadiba 2014

LSPA Studentu pašpārvaldes (SP) darbu turpmāko gadu vadīs profesionālās bakalaura programmas "Fizioterapija” 2.kursa 6.grupas students Kristaps Dvēselītis, bet viņa vietniece būs bakalaura programmas "Fizioterapija" 2.kursa 5.grupas studente Ilze Dančonoka.

Pēc garām debatēm un abu kandidātu uzklausīšanas, Kristaps un Ilze ar vienprātīgu lēmumu tika ievēlēti amatos. Tiesa sākotnēji uz LSPA SP vadītāja amatu kandidēja līdzšinējais tās vadītājs Jānis Diedišķis, tomēr neatbilstība ieņemamajam amatam, saskaņā ar Studentu pašpārvaldes nolikumu, liedza viņam savu kandidatūru virzīt tālākai ievēlēšanas procedūrai.

Savā uzrunā vēlēšanu sanāksmes dalībniekiem Kristaps Dvēselītis pastāstīja, ka iepriekšējā studiju gadā gūtā darba pieredze LSPA SP un gūtās zināšanas Latvijas Studentu apvienības seminārā „Kam rūp students?”, ļauj viņam domāt par piemērotību LSPA studentu dzīves vadīšanā un organizēšanā.

Kā vienu no sava darba prioritātēm Dvēselītis minēja vēlmi aktīvāk iesaistīt Akadēmijas studentus dažādos Latvijas mēroga pasākumos, lai celtu Akadēmijas prestižu, kā arī aizstāvēt studējošo intereses Augstskolā un ārpus tās.

20 gadus vecais Kristaps dzīvo Ogrē, Akadēmijā viņš ir sastopams 4 dienas nedēļā, studējot fizioterapiju. Savukārt Ilze Dančonoka nāk no Krāslavas puses un arī studē fizioterapiju 4 dienas nedēļā.

LSPA SP vēlēšanu dalībnieki arī pateicās par darbu tās līdzšinējiem vadītājiem Jānim Diedišķim, kurš savā Twitter kontā raksta: „Izturību, pacietību un studenta garu novēlu manam pēctecim LSPA SP vadītāja amatā Kristapam Dvēselītim”.

Arī Studiju departamenta vadītājs, asoc.prof. Ivars Kravalis jaunajiem vadītājiem novēlēja veiksmi un izdošanos, attīstot un pilnveidojot studentu dzīvi LSPA.

Pēc LSPA SP vadītāju vēlēšanām jaunā studentu pašpārvalde LSPA Senātā ievēlēja piecus bakalaura programmas studentus (foto no kreisās)  - Kristapu Dvēselīti (2.kursa 6.grupa), Ulriku Maltu (1.kursa 7.grupa), Rebeku Gabrāni (1.kursa 5.grupa), Pēteri Putniņu (1.kursa 3.grupa),  un Evelīnu Traumani (1.kursa 5.grupa), kuri jau 2.oktobrī piedalīsies LSPA Senāta sēdē.

SP Senatori 2014

LSPA Studentu pašpārvaldes vēlēšanās piedalījās 15 studenti un 2 LSPA rektorāta pārstāvji.

SP 2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv