Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes STARPTAUTISKĀS VASARAS SKOLAS VĒSTURE APKOPOTA SPECIĀLĀ IZDEVUMĀ
STARPTAUTISKĀS VASARAS SKOLAS VĒSTURE APKOPOTA SPECIĀLĀ IZDEVUMĀ Drukāt
Otrdiena, 30 septembris 2014 13:36

IMG 2114

Par godu starptautiskās rekreācijas sporta veidu Vasaras skolas (OSRESS – Outdoor Sports and Recreation Education Summer School) 5 gadu jubilejai LSPA rekreācijas sporta izglītības speciālisti sadarbībā ar Polijas kolēģiem klajā laiduši speciālu izdevumu „OSRESS”, kurā apkopota Vasaras skolu vēsturē laikā no 2010. – 2013.gadam.

Izdevuma 93. lapaspusēs lasītājiem angļu valodā atrodamas gan publikācijas, gan praktiskās rekomendācijas par rekreāciju un izglītību brīvā dabā. Speciāla nodaļa veltīta studentu  savāktajām latviešu tautas spēlēm un rotaļām brīvā dabā.

Izdevumu elektronisko versiju iespējams apskatīt šeit.

Sastādītāji: LSPA zinātņu prorektors, profesors Juris Grants, asoc.prof. Ivars Kravalis, docenti Inta Bula-Biteniece, Kalvis Ciekurs, Ingrīda Smukā un Polijas kolēģi Artur Litwiniuk un Krzysztof Piech no Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitātes.

Starptautiskās vasaras skolas mērķis ir sekmēt pieredzes apmaiņu un profesionālo izaugsmi Eiropas sporta speciālistiem un studentiem rekreācijas jautājumos, kā arī veicināt neformālo izglītību, izglītošanās procesā vienlīdzīgi iesaistot gan studentus, gan pasniedzējus. Tā ir lieliska iespēja papildināt savas zināšanas studentiem no pasniedzējiem un pasniedzējiem no studentiem.

Savukārt 2014.gada Vasaras skolas darba apkopojums apskatāms šeit.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv