Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA MEITENES IZCĪNA 3.VIETU PASAULES ČEMPIONĀTĀ GLĀBĒJU SPORTĀ UZ ŪDENS
LSPA MEITENES IZCĪNA 3.VIETU PASAULES ČEMPIONĀTĀ GLĀBĒJU SPORTĀ UZ ŪDENS Drukāt
Ceturtdiena, 25 septembris 2014 20:59

Glabejas uz udensLSPA studentes Linda Celmiņa (1.kurss) un Anete Blaua (4.kurss), piedaloties Latvijas Pludmales glābēju asociācijas sieviešu komandā, izcīnīja 3.vietu Pasaules čempionātā glābēju sportā uz ūdens "Rescue 2014", kas uzskatāms par ļoti lielu un vērā ņemamu panākumu. Šogad čempionāts pulcēja vairāk nekā 5000 sportistus no vairāk nekā 50 valstīm. Latviešu meitenes godalgoto vietu izcīnīja, mērojoties spēkiem ar tādām dzīvības glābšanas lielvalstīm kā Austrālija, Jaunzēlande, Vācija, Lielbritānija, Dānija u.c.

Jūrmalas pilsētas oficiālā mājaslapa www.jurmala.lv informē, ka no 13. līdz 26.septembrim Francijā norisinājās Pasaules čempionāts glābēju sportā uz ūdens (Life Saving World Championships) "Rescue 2014", kurā Latvijas Pludmales glābēju asociācijas (LPGA) sieviešu komanda izcīnīja 3.vietu piepūšamo glābšanas laivu disciplīnā "Glābšana komandās". Komandā kopā ar Lindu Celmiņu un Aneti Blauu startēja arī Annija Melece, Liene Širjajeva un Zaiga Balode. Meiteņu treneris ir Pēteris Pētersons.

Par spīti gan tehniski atšķirīgām glābšanas laivām, gan lielajiem viļņiem, meitenes spēja ātri pielāgoties un izcīnīt augsto 3.vietu aiz Dānijas un Jaunzēlandes komandām. Arī citās disciplīnās sieviešu komanda uzrādīja labus rezultātus, izcīnot 5.vietu "Masu glābšana" un 9.vietu "Glābšana" disciplīnās.

Glabeju fotoPasaules čempionāts glābēju sportā uz ūdens ir divu nedēļu garš sacensību festivāls, ko organizē Starptautiskā Dzīvības glābšanas federācija (International Lifesaving Federation) ar mērķi rosināt sacensību dalībnieku interesi uzlabot savas spējas un vēlmi glābt cilvēkus, kuriem draud briesmas ūdens vidē. Čempionāts norisinās katru otro gadu. Sacensības norisinājās divās pilsētās - La Grande Motte un Montpellier, sevī iekļaujot dažādas glābējiem specifiskas baseina, jūras un pludmales disciplīnas visās vecuma grupās, sākot ar jauniešiem no 15 gadu vecuma līdz pat vecmeistariem grupā 70+.

Informāciju, sadarbībā ar LSPA docenti Antru Gulbi,
apkopoja LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv