Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes MURJĀŅU SPORTA ĢIMNĀZIJU TURPMĀK VADĪS LSPA DOKTORANTE INGRĪDA AMANTOVA
MURJĀŅU SPORTA ĢIMNĀZIJU TURPMĀK VADĪS LSPA DOKTORANTE INGRĪDA AMANTOVA Drukāt
Svētdiena, 14 septembris 2014 22:02

ingrida-amantova-4485580415.septembrī Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktores amatā darbu sākusi 1980.gada Leikplesidas olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvēja kamaniņu sportā un mūsu Akadēmijas doktorante Ingrīda Amantova. Lepojamies un sveicam mūsu doktoranti, novēlam panākumus jaunajā darbā, kaut zinām - viegli nebūs!

Amantova Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijaā ieguvusi augstāko profesionālo izglītību kā sporta pedagogs un ārstnieciskās vingrošanas metodiķis, bet Latvijas Universitātē viņa ieguvusi bakalaura grādu pirmsskolas izglītībā un maģistra grādu izglītības zinātnes un vadības programmā.

Kopš 2002.gada Amantova bija Murjāņu Sporta ģimnāzijas struktūrvienības "Bērnu un jauniešu kamaniņu sporta skola" vadītāja un trenere, kā arī Rīgas 46. un "Kamolītis" pirmskolas izglītība iestāžu sporta pedagogs.

Patlaban Amantova ir arī Ropažu novadu domes deputāte un Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja. Jaunā Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktore agrāk ir strādājusi par sporta skolotāju Rīgas 69.vidusskolā.

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) šā gada 9.jūlijā izsludināja atklātu konkursu uz Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktora amata vietu. Konkursā uz Murjāņu sporta ģimnāzijas direktora amatu kopumā tika saņemti septiņi pieteikumi.

Lai izvērtētu pretendentu atbilstību amatam, konkursa komisija 2.kārtā rīkoja intervijas ar pretendentiem, bet trīs labākie Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktora amata kandidāti konkursa 3.kārtā skolas telpās prezentēja savu redzējumu par izglītības iestādes attīstību turpmākajos piecos gados.

 

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv