IZSLUDINĀTA BRĪVPRĀTĪGO PIETEIKŠANĀS RIO 2016 OLIMPISKO SPĒĻU ORGANIZĒŠANAI Drukāt
Ceturtdiena, 11 septembris 2014 10:41

logo rio2016Riodežaneiro olimpisko spēļu rīcības komiteja 28.augustā izsludinājusi pieteikšanos brīvprātīgo programmā darbam 2016.gada Olimpiādes spēlēs, informē Starptautiskā Olimpiskā komiteja. Rīkotāji piesaistīs 70 000 brīvprātīgo no visas pasaules, lai nodrošinātu olimpisko spēļu veiksmīgu norisi. Brīvprātīgajiem vispirms jāreģistrējas Riodežaneiro olimpisko spēļu mājaslapā, bet vēlāk jākārto testi un jāpiedalās intervijās.

Pieteikties var pamata izglītību ieguvuši pretendenti, kas 2016.gada maijā būs vismaz 18 gadus veci, kā arī varēs izbrīvēt laiku olimpisko spēļu norises laikā un pirms tam gatavošanās posmā.

Organizatori vēlas piesaistīt dažādu nozaru speciālistus, tostarp tulkus, reģistratūras darbiniekus, autovadītājus, mediķus un žurnālistus, kā arī vispārējas viesmīlības darbiniekus, kas palīdzēs skatītājiem olimpisko spēļu sacensību vietās.

Riodežaneiro olimpisko spēļu brīvprātīgo programmas vadītāja Flāvija Fontesa uzsvēra, ka bez brīvprātīgo palīdzības nav iespējama vērienīgā pasākuma veiksmīga norise. Brīvprātīgie palīdzēs gan skatītājiem, gan ārzemju delegācijām, kā arī nodrošinās olimpisko spēļu norisi ar tehnisku atbalstu.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv