Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA IEVĒL KATEDRU VADĪTĀJUS UN DOCETĀJUS
LSPA IEVĒL KATEDRU VADĪTĀJUS UN DOCETĀJUS Drukāt
Piektdiena, 29 augusts 2014 14:03

IMG 1955

2014.gada 29.augustā LSPA Profesoru padome, izvērtējot mūsu Augstskolas četru docētāju sešu gadu akadēmisko darbu, konkursa kārtībā no asociētās profesores par LSPA Sporta medicīnas un fizioterapijas katedras profesori ievēlēja Aiju Kļaviņu. Savukārt LSPA Vadības un komunikācijas zinātnes katedras docente Iveta Boge ievēlēta par asociēto profesori. Atkārtoti profesora amatā ievēlēts Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras vadītājs Leonīds Čupriks, bet par asociēto profesoru Sporta spēļu katedras docētājs Igors Ķīsis.  

28.augustā LSPA Senāts, izvērtējot amata kandidātus uz vakantajām katedru vadītāju vietām un akadēmiskā personāla amatiem, nolēma, ka arī turpmākos 5 gadus Anatomijas, fizioloģijas, bioķīmijas un higiēnas katedru vadīs tās līdzšinējā vadītāja, profesore Inese Pontaga; Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedru vadīs profesors Viesturs Lāriņš, bet Sporta spēļu katedras vadītāja darbu turpinās profesors Andris Rudzītis.

Savukārt LSPA Sporta spēļu katedras lektors Renārs Līcis un Slēpošanas katedras lektors Kalvis Ciekurs turpmākos sešus gadus darbosies docenta amatos, bet Vadības un komunikāciju zinātnes katedras vadītāja Biruta Luika un Sporta spēļu katedras docētāja Irēna Dravniece pārvēlētas docenta amatos.

Turpmāk Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras lektora amatā darbosies Agris Liepa, bet par Vingrošanas katedras asistenti ievēlēta LSPA doktorante Diāna Makarova.

Apsveicam kolēģus un veiksmi darbos!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv