Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA STUDENTS, PARALIMPIETIS DMITRIJS SILOVS – EIROPAS ČEMPIONS ŠĶĒPA MEŠANĀ
LSPA STUDENTS, PARALIMPIETIS DMITRIJS SILOVS – EIROPAS ČEMPIONS ŠĶĒPA MEŠANĀ Drukāt
Ceturtdiena, 28 augusts 2014 11:50

dmitrijs-silovs-44881042

LSPA students, Latvijas paralimpietis
Dmitrijs Silovs 21.augustā izcīnīja zelta godalgu Velsā notikušajā Eiropas čempionāta vieglatlētikā šķēpa mešanas sacensībās, startējot F37/38 medicīnas grupā. Silovs finālsacensībās uzvarēja ar jaunu personisko rekordu – 47,32 metri, tuvāko sekotāju apsteidzot par gandrīz 6 metriem.

Eiropas čempionātā vieglatlētikā sportistiem ar invaliditāti Latviju pārstāvēja astoņi dalībnieki.

Pērn Francijā notikušajā pasaules čempionātā sportistiem ar invaliditāti, kurā Latvijas sportisti tika pie pilna medaļu komplekta, Dmitrijs Silovs izcīnīja sudraba medaļu šķēpa mešanā.