Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes II EIROPAS STUDENTU UNIVERSIĀDĒ PIEDALĀS 10 LSPA STUDENTI
II EIROPAS STUDENTU UNIVERSIĀDĒ PIEDALĀS 10 LSPA STUDENTI Drukāt
Svētdiena, 27 jūlijs 2014 23:44

roterdamaNo 24. jūlija līdz 8. augustam Nīderlandes pilsētā Roterdamā norisinās II Eiropas universiāde, kurā piedalās dalībnieki no 45 valstu augstskolām un cīnās par čempiona titulu 10 sporta veidos. Arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 10 studenti – 7 puiši un 3 meitenes, devušies uz Roterdamu, lai no 29. – 30. jūlijam startētu regbija turnīrā.

Tā kā Eiropas Universiādē jāpiedalās augstskolām ar to nosaukumiem, sieviešu studenšu izlase startēs zem LSPA, bet vīru izlase zem RTU (Rīgas Tehniskā universitāte) nosaukumiem. Sacensību reglaments ļauj komandās spēlēt vienas pilsētas vairāku augstskolu studentiem, līdz ar to speciāli šīm sacensībām izveidotas jauktās augstskolu regbija komandas.

Abas komandas treniņu procesu uzsāka jūnija beigās un treniņos, lielākoties, atstrādāja kombinācijas un komandas saspēli. Treniņu process risinājās LSPA sporta laukumā ar LSPA Sporta kluba atbalstu.

Vīriešu studentu izlases sastāvs - RTU: Elmārs Šefanovskis, Dāvis Bajārs, Kristians Avotiņš, Roberts Miksons, Daniels Garančs, Gvido Zaļmežs, Toms Asejevs (visi LSPA), Raivis Kokins, Deivids Cjukša, Emīls Pavlovs (visi RTU), Mārtiņš Bokišs (Rīgas Celtniecības koledža) Ivars Spangers (Latvijas Policijas koledža).

Sieviešu studenšu izlases sastāvs - LSPA: Madara Miķelsone, Līga Svetlova, Sindija Širaka (visas LSPA), Liene Vāciete, Liene Lēvalde (abas Juridiskā augstskola), Elīna Pīrāga – Berjoza, Karolīna Gavrilova (abas LU), Anete Skrastiņa, Liene Freiberga (abas RTU), Guna Limmane (Uzņēmējdarbības koledža).

Sieviešu izlases trenera pienākumu pildīšanu uzņēmies Latvijas sieviešu regbija 7 izlases un RK „Selena” treneris Ģirts Sirsniņš, bet komandas galvenais kurators un menedžeris ir Latvijas Regbija federācijas valdes loceklis Dins Sirsniņš, savukārt vīru izlasi trenē Latvijas Lauksaimniecības universitātes regbija dzīves galvenais dzinējspēks un studentu izlases Kazaņā treneris Arvis Pilenieks, menedžē Regbija Attīstības asociācijas vadītājs Aivars Pilenieks un Kristians Avotiņš.

Abas komandas Latvijā atgriezīsies 31.jūlija vakarā. Novēlam veiksmi un labus starus abām regbija komandām!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne (29445209)
sadarbībā ar regbiju komandas menedžeri Kristianu Avotiņu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv