Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes VISUS LSPA REFLEKTANTUS VIENO MĪLESTĪBA PRET SPORTU!
VISUS LSPA REFLEKTANTUS VIENO MĪLESTĪBA PRET SPORTU! Drukāt
Otrdiena, 22 jūlijs 2014 02:03

IMG 1424Līdz 21.jūlijam studijām LSPA pieteikušies 225 studētgribētāji. Esam aptaujājuši dažus no reflektantiem, kāpēc viņi izvēlējušies studijas mūsu Akadēmijā.

 

 

 

 

 

 

 ___________________________________________________________________________

Emils Roberts Glizde

„Jau no 8.klases zināju, ka studēšu Sporta akadēmijā. Pats ar sportu nodarbojos 8 gadus, un nākotnē gribētu strādāt par smagatlētikas vai svarcelšanas treneri, kvalificēšos arī kā sporta skolotājs,” stāsta viens no pirmajiem dokumentu iesniedzējiem Akadēmijā Emīls Roberts Glīzde no Ogres.

 

 

 

IMG 1418Arī Jānis Jurkāns no Vecpiebalgas pieteicies studijām „Sporta zinātnē” un sapņo kļūt par volejbola treneri: „Man, kopš sevi atceros, ļoti patīk un interesē sports, tāpēc gribu strādāt sporta nozarē. Ceru pēc četriem gadiem iegūt kvalifikāciju gan kā treneris, gan kā sporta skolotājs.”

 

 

 

 

 

Gita BabreSavukārt Gita Babre no Ādažiem vēlas studēt fizioterapiju ar specializāciju sporta jomā: „Man pašai ļoti patīk sports, arī kā fizioterapeite gribu strādāt ar sportistiem un piedalīties viņu rehabilitācijas procesā. Darbs slimnīcā man nešķiet tik vilinošs. Esmu no Ādažiem un Akadēmija ir tuvu mājām, tas arī ir viens no faktoriem, kāpēc izvēlējos studijas LSPA.”

 

 

IMG 1427Turpretī Rīgas 88.vidusskolas absolvents Vladimirs Žmiļevskis fizioterapiju apgūs draugu mudināts: „Man šeit [Akadēmijā] jau tagad studē vairāki draugi, kopā vieglāk. Pagājušajā gadā nolēmu, ka arī es nākšu uz LSPA, jo šeit varēšu ne tikai studēt, bet arī sportot, šobrīd aktīvi trenējos futbolā.”

 

 

 

 

 

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv