Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes AR EIROPAS SOCIĀLĀ FONDA FINANSIĀLU ATBALSTU IZGLĪTOTI 25 LSPA DOKTORANTI
AR EIROPAS SOCIĀLĀ FONDA FINANSIĀLU ATBALSTU IZGLĪTOTI 25 LSPA DOKTORANTI Drukāt
Ceturtdiena, 03 jūlijs 2014 14:10

esf es lspa2Kopš 2009.gada Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) īsteno projektu "Atbalsts doktora studiju programmu īstenošanai", kuru finansē no Eiropas Sociālā fonda līdzekļiem. Projekta ietvaros LSPA ir izglītojusi 25 doktorantus no kuriem 13 jau ieguvuši zinātnisko doktora grādu sporta zinātnē!

Eiropas Sociālā fonda atbalstītais LSPA projekts palīdzējis attīstīt trīs pētniecības virzienus: sabiedrības veselība, augstu sasniegumu sports, kā arī sporta izglītība un socializācija. Veiktos pētījumus izmanto ne tikai augsto sasniegumu sportā, bet arī, lai uzlabotu iedzīvotāju fizisko veselību.

Projekta ietvaros doktorantiem piešķirtas mērķstipendijas, sniegts finansiāls atbalsts viņu darba vadītājiem, vieslektoriem un atbalstītas doktorantu iespējas piedalīties semināros, konferencēs, kā arī palielinātas iespējas publicēt pētījumu rezultātus gan Latvijā, gan ārzemēs.

Video sižetā vairāk stāstīts par lokālās vibrostimulācijas pielietojumu sportā, tās tonizējošo un relaksējošo efektu.

Struktūrfondu aktivitātes izglītībā un zinātnē administrē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru.

Informācija sagatavota sadarbībā ar
Valsts izglītības attīstības aģentūru

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv