Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA ABSOLVENTS, FIZIOTERAPEITS ARTŪRS IVUŠKĀNS AIZSTĀV DOKTORA DISERTĀCIJU TARTU UNIVERSITĀTĒ
LSPA ABSOLVENTS, FIZIOTERAPEITS ARTŪRS IVUŠKĀNS AIZSTĀV DOKTORA DISERTĀCIJU TARTU UNIVERSITĀTĒ Drukāt
Pirmdiena, 30 jūnijs 2014 19:46

ivusskansŠā gada 27.jūnijā LSPA absolvents Artūrs IVUŠKĀNS Tartu Universitātē aizstāvējis savu promocijas darbu kinezioloģijā. Artūra promocijas darba nosaukums ir “Kaulu minerālvielu parametri 11 līdz 13 gadus veciem zēniem saistībā ar ķermeņa kompozīciju un fizisko aktivitāti”.

Artūra Ivuškāna darba vadītāji ir PhD, Tartū universitātes profesors Jaak Jürimäe, PhD, Tartū universitātes profesors Toivo Jürimäe un PhD, Tartū universitātes Sporta zinātnes fakultātes vadītājs, vecākais lektors Jarek Mäestu. Savukārt promocijas darbu recenzēja Lietuvas Sporta universitātes PhD asociētais profesors  Arunas Emeljanovas.

"Par fizioterapeitu nolēmu kļūt, jo gribēju palīdzēt cilvēkiem. Nevis tā vienkārši, kā šķērsot ielu, bet tā, lai būtu redzams rezultāts,” stāsta Ivuškāns. “Pats strādāju pēc principa- „Go hard or go home” [strādā smagi, vai ej mājās] un to arī saku saviem klientiem. Jo tikai maksimāls ieguldījums var dot maksimālu rezultātu."

Artūrs Ivuškāns LSPA studēja laikā no 2002. līdz 2009.gadam, iegūstot bakalaura un maģistra grādu sporta zinātnē kā sporta darba speciālists un fizioterapeits. Šobrīd Artūrs ir praktizējošs fizioterapeits, kurš specializējas – traumatoloģijā un ortopēdijā, sporta traumatoloģijā, slinga terapijā un teipingā. 

Promocijas darba aizstāvēšanā Artūru klātienē atbalstīja LSPA profesors Alvis Paeglītis, LSPA zinātņu doktore Anna Zuša un LSPA lektore Zinta Galeja.

Sveicam Artūru ar Akadēmiskajiem panākumiem un novēlam sekmes turpmākajā darbā!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Foto: Anna Zuša

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv