Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDĒ 12 LĪGAS UN 36 JĀŅI. SIRSNĪGS SVEICIENS JUMS SVĒTKOS!
LSPA STUDĒ 12 LĪGAS UN 36 JĀŅI. SIRSNĪGS SVEICIENS JUMS SVĒTKOS! Drukāt
Pirmdiena, 23 jūnijs 2014 10:27

220607 vainagsLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) studē 12 Līgas un 36 Jāņi, liecina LSPA Informatīvās sistēmas datu bāze. Šogad Akadēmiju absolvējuši 14 Jāņi un 3 Līgas.

22 Jāņi studē profesionālajā bakalaura studiju programmā „Sporta zinātne”, 7 Jāņi studiju programmā „Fizioterapija”, bet pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmā zinības gūst 6 Jāņi, viens Jānis studē LSPA maģistrantūrā.

Savukārt studiju programmā „Fizioterapija” studē 7 Līgas, 4 Līgas apgūts bakalaura programmu „Sporta zinātne”, bet viena Līga ir arī starp LSPA doktorantiem.

Mūsu augstskolā strādā arī 4 Jāņi – LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens, docents un basketbola treneris Jānis Rimbenieks, Informātikas un biomehānikas katedras vadītājs, profesors Jānis Lanka un Datorsistēmu un datortīklu administrators Jānis Nicmanis.

Sveicam svētkos visus gaviļniekus! Lustīgu līgošanu un priecīgus Jāņus visiem!

Latvijā ir 56 114 Jāņi un 10 362 Līgas, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Iedzīvotāju reģistra statistikas dati.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv