Uz sākumu Jaunumi Studentiem IEGĀDĀJIES 2014.GADA LSPA ABSOLVENTU LIELFORMĀTA FOTO!
IEGĀDĀJIES 2014.GADA LSPA ABSOLVENTU LIELFORMĀTA FOTO! Drukāt
Pirmdiena, 16 jūnijs 2014 22:55

Absolventi 2014

Cienījamie Akadēmijas absolventi bakalaura programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”!  Jau šodien Jums ir iespēja iegādāties 2014.gada absolventu lielformāta foto, kas Jūsu personīgajā foto arhīvā būs kā nezūdoša vērtība par Akadēmijā pavadītajiem studiju gadiem kopā ar saviem kursa biedriem un docētājiem.

Lielformāta foto maksā 10 EUR. Vispirms absolventiem jādodas uz LSPA kanceleju 200.kabinetā pēc rēķina, kuru jāapmaksā grāmatvedībā – 204.kabinetā. Kad rēķins apmaksāts – Studiju departamentā - 244.kabinetā, varēsiet saņemts A3 formāta foto.

Fotogrāfe Nora Krevņeva speciālā foto sesijā iemūžinājusi  69 bakalaura, pilna laika klātienes absolventus studiju programmā „Sporta zinātne”, 37 bakalaura, pilna laika klātienes absolventus studiju programmā „Fizioterapija”, kā arī 65 LSPA docētājus.

Kā ziņots, LSPA absolventi diplomus par iegūto augstāko izglītību saņems piektdien, 20.jūnijā. Absolventu izlaiduma svinīgās ceremonijas sākums plkst. 11.00 VEF Kultūras pils Lielajā zālē.

Laipni gaidīti LSPA docētāji, darbinieki; absolventu sveicēji, atbalstītāji un līdzjutēji!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv